Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kizlar nasilsiniz calistigim icin giremiyorum ama bu ay umutsuzum yumurtlama zamanlarini degerlendiremedik daha sonra degerlendirdik tutar mi tutmaz mi Allahim bilir kasik agrim sarimsi beyazimsi akintim var bata 4 gun var nasip

Benim de öyleydi ama her gün tekrar yaptım giderek bir tık daha koyulaşti silik çizgim.

Hadi şifa olsun inşallah sonucu güzel olsun bu sefer. Döngün şaşabilir ovulasyon çok mantıklı eşini takdir ettim güzel haberlerle gel tatlım

kuzum bende ovulasyon denemeye başlayacağım gününü tam kestiremiyorsan öyle demek daha iyi ama yinede sen bana doktorumun dediği gibi 3-2-3-2 denemeye çalış regl biter bitmez başla hemen hem kaçırmamış olursun günlerini. Ek olarakta beslenmene dikkat edersin canım

Bu adette gittiğimde hiç yumurta göremedi kendini çok kasıyosun dedi. Böyle bi durumda yumurta görülmez mi ki yarın bidaha gideceğim insallah vardır ve büyümüştür
İnşallah ama stres etkiliyo bence de yumurtlamayı doğurganlığı sadece kadın sağlığını değil zaten tüm sağlığımızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…