Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Maşallah canım çok sevindim İnşallah çok sağlıklı bir şekilde ilerler canım

Gözün aydın tatlım sağlıkla ilerlesin

Kızlar bu enfeksiyonda kullanılan fitil hap krem felan gebeliğe engel mi bi bilgisi olan var mı? Yarın doktora gidicem ama yumurtlama günü de yaklaştı, bu ayı da kaçırıcam diye çok korkuyorum

ayyy ne güzel çok sevindimmm hadi sağlıkla kucağına almak kaldı geriye inşallah canım

Kızlar bu enfeksiyonda kullanılan fitil hap krem felan gebeliğe engel mi bi bilgisi olan var mı? Yarın doktora gidicem ama yumurtlama günü de yaklaştı, bu ayı da kaçırıcam diye çok korkuyorum
canım bendede vardı fitil kullanmıştım 3 gün ilişki yasaktı bi doktoruna danış yinede sen

Bu ay çok ilaç kullanmıştın zaten hayırlısı böyleydi demek hastaneye gitmeyi düşünüyor musun
Hayırlısı kuzum en azından üstümden adetin stresi kalktı rahatladım yahu ay yok ya gitmem herhalde bi aksilik bişey olmazsa çok sıkıldım hastanelerden Zaten ilaçlar bana ağır yan etki yapıyo kullanamıyorum adam akıllı

Amin kuzum inşallah. Üzülmedim rahatladım çünkü aşırı stres yapıyo bana adet gelmeden önce sinir yapıyo oohh ruhum kendine geldi senden de güzel haberler bekliyorum kuzum inşallah ❤❤

Amin kuzum inşallah. Üzülmedim rahatladım çünkü aşırı stres yapıyo bana adet gelmeden önce sinir yapıyo oohh ruhum kendine geldi senden de güzel haberler bekliyorum kuzum inşallah ❤❤
Seni böyle mutlu görmek ne güzel inşallah diğer ay mutlu haberi alırız senden canım inşallah kuzum yarın sabah yapacağım testi haber veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…