Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar iyi akşmlar bugün giremedim, gebe olan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum hali hazırdaki hamişlere güzel sağlıklı gelişmeler diliyorum, benim gibi bu ay hayal kırıklığı yaşamış olanlara da eylül ayında müjde almayı diliyorum

Bir şey soracağım sizlere ben yumurta tembelliği yaşıyorum biraz, temmuz ayında ovülasyon testi ile yakalamıştım yumurtlamayı ama nasip olmadı. Ama bu ay ovü yapamayacağım seyahatte olucam. Yumurtalıklara iyi gelen yumurtlamama yardımcı olacak önerleriniz var mıdır, avokado yemeye çalışıyorum,sağlıklı beslenirim genelde bunlara devam edicem günde 2 kuru incir yeyip düzenli yürüyüş falan da yapmaya çalışıcam. Başka ne önerileriniz olur yumurtlama için çok teşekkürler şimdiden yazacak arkadaşlara

Kızlar 4 gündür ovu testi yapıyorum ilk defa kullandığım için çok bilmiyorum sanki gün geçtikçe daha silik oluyor

Eklentiler

• B6D106C6-DF2C-431E-B02E-647BDBEAEF07.jpeg
    123,4 KB · Görüntüleme: 82
Canım aslan pençesi çoban çantası civan perçem karıştırıp gunde Bir bardak iç aktar bana öyle demişti

Eklentiler

• 16598138429611559801143899638881.jpg
    178,8 KB · Görüntüleme: 78
Arkadaşlar bir şey danışacağım? Stres yapmak gebeliği engelleyen bir durum mu gerçekten? Ben 2 aydır deniyorum ama çok stresliyim stres yapıyorum diye dahada çok stresleniyorum

Kızlar bakar mısınız adetime 5 gün var prodoctor marka test yaptım ilk başka çok belirgin olmayan bı çizgi vardı sonradan belirginleşti yanlış sonuç gösterebiliyormus galiba daha önce bu testten kullanip yalancı pozitif gören oldu mu aceba

Eklentiler

• IMG_20220806_135651.jpg
    86,3 KB · Görüntüleme: 46
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…