Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

He onuda deyim.Kesinlikle belirti yoktu..ben hep belirti diyordum olucak..adet belirtileri vardır..başka hiç bir şey..hatda yapınca dedim tabi neqatif olucak..Hatda şimdi bile sanki regl olucam
Benimde hiç belirti yok göğüs ağrısı vardı o da yok aslında pembe lekenme olurdu o da yok sadece geçen gün akıntımda kırmızı iplik gibi şeyler vardı neyse kaldı 2 gün. Seni tebrik ediyorum canım bugün hem Temmuz topiğinde hem burda çok güzel habere uyandım kendim hamileymişim gibi seviniyorum böyle haberlere

Canımsın inşallah kan sonucunda da güzel haberler verebilirim size. Aynen sıra sizde artık hepimiz burdan nisan anneleri topiğine Niqu senin adına da çok sevindim canım sağlıkla ilerlesin inşallah
Siz de mi hamilesiniz çok sevindim bu ayda olmazsa doktora gidicektiniz sanırım hamilelik haberinizi kaçırmışım

Ayyy çok sağol..bende göğüs ağrısı var..ama regl öncesi oluyor bende..yani farklı hiç bir şey yok canım.Test yap..bende 3 gün kala yaptım

Kesin dene 3 2..çunki ben denedim ve kaldım.Bu ay olmazsa .gelen ay dene..zor olsa bile dene.Mfk kesin inan..ben kaldiysam ..her kes kalıcak..34 yaş çunki..bana sınırda diyordular.Bu gün gidicem kocamı bekliyorum
Ah canım bende de yaş 33 acaba ondan mı? Neyse sorum bu 3 2 3 2 nasıl oluyor gün aşırı dedikleri de akşamları olması değil mi ? Ay ben ne kadar geri kalmışım

Siz de mi hamilesiniz çok sevindim bu ayda olmazsa doktora gidicektiniz sanırım hamilelik haberinizi kaçırmışım
Kan vermeden net birşey söyleyemiyorum ama sanırım evet adetime iki gün kala böyle çıktı testim

Eklentiler

• SAVE_20220803_105856.jpg
    90,7 KB · Görüntüleme: 65
Ayyy çok sağol..bende göğüs ağrısı var..ama regl öncesi oluyor bende..yani farklı hiç bir şey yok canım.Test yap..bende 3 gün kala yaptım
Bu ay hiç bir test yapmicam diye söz verdim kendime her ay bi sürü test yapıp gözlerimin şaşı olmasından yoruldum. Yarın dr randevum var zaten şunun şurasında ne kaldı ki

Ah canım bende de yaş 33 acaba ondan mı? Neyse sorum bu 3 2 3 2 nasıl oluyor gün aşırı dedikleri de akşamları olması değil mi ? Ay ben ne kadar geri kalmışım
Bendede 34..tabi bizim kalmağımız zor daha küçük yaşlı olanlara bakarak..ama mfk etdi bu.Mesela ben böyle etdim.Bu gün ayın 3 adetim bitdi...yarın ilişki..sonra 7 ağustos ilişki...sonra 9..sonra 12 ve böyle devam..21 günü değerlendirin..güzel haberler bekliyorum senden..

Kesin dene 3 2..çunki ben denedim ve kaldım.Bu ay olmazsa .gelen ay dene..zor olsa bile dene.Mfk kesin inan..ben kaldiysam ..her kes kalıcak..34 yaş çunki..bana sınırda diyordular.Bu gün gidicem kocamı bekliyorum
deneyeceğim kesinlikle. ben de 87 liyim canım ve benim de ilk bebiş olcak olursa aynı durumdayız. Toplamda ne kadar süredir deniyordun bebiş?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…