AĞUSTOS AYI ÇATLATMA İĞNESİ VE KLOMEN KULLANANLAR

inşallahhhh dua ediyorum isteyen herkese nasip olsun

23ünde veya 25inde kontrole çağırdı canım onu bekliyorum bende
evet biliyorum ama kaçıncı günün şimdi ay testte yapamıcaz resmen bağımlı oldum ben teste adetime 2 gün kala dayanamıyorum tabi tek çizgi ve sonrasında adet dönemi

Bugun iğneden sonraki 3.gunum dun çok fena kasik ağrım vardı iki tarafta da bugün iyiyim neyseki

Bugun iğneden sonraki 3.gunum dun çok fena kasik ağrım vardı iki tarafta da bugün iyiyim neyseki
Bende dün vuruldum şimdide açık kırmızı akıntım oldu ve kasıklarımda ağrı yapıyor çok değil ama ağrı dünde ara ara sızı girdi inş çok ağrı yapmaz ama akıntıya anlam veremedim

Yumurta catladigi için olabilir dun vurulduysan 36 saate denk gelmiş olabilir

anlamadım ama kan gelmesi yapacak bir şey yok zaten bekleyip görcez 36 saat bu gece 11 de dolacak
Ben 12. 36. Saatleri değerlendirdim daha da değerlendirmek istemiyorum karnim agriyor o esnada kısmetse varsa olur diyorum.Doktora kalsa 5 gün ilişki nerdeeee

Ben 12. 36. Saatleri değerlendirdim daha da değerlendirmek istemiyorum karnim agriyor o esnada kısmetse varsa olur diyorum.Doktora kalsa 5 gün ilişki nerdeeee
bana 12. saat demedi 36 saat sonra ve sonrasında gün aşırı dedi

Bana 5 gün ilişki dedi 12.saati internette okudum o yüzden değerlendirdim.
Hepsinin uygulaması başka 12. saati bende okudum ama bide iğneden sonra 1 gün ilişki önerilmez diyede okudum hayırlısı olsun hepimiz için 36. saatten sonra gün aşırı dedi banada ama ben bu akşamıda değerlendireceğim sonra gün aşırı olabilir programda da bu hafta zaten yumurtlama günlerim

Merhaba diğer gruba da yazdım ama bu grup daha aktif Dün doktora gittim klomen verdi 5. günü yani yarın başla dedi. Haftaya perşembe de kontrole çağırdı. Çok heyecanlıyım ayrıca koenzim q10 kullanıyorum, yumurta kalitesini arttırıyormuş.Taze incir yiyorum her gün. Bat 9 eylül zaman nasıl geçecek

Hayırlısı olsun inş bende 2 gün oldu çatlatma iğnesi vurduralı ilk klomen deneyiminizmi kaç aydır istiyordunuz ? inciri duymadım hiç bende alıyım bugün :) benimde bat 2 eylül :) çok yok aramızda güzel haberler verelim birbirimize inş

İlk klomen deneyimim olacak 2 yıldır istiyorduk aslında ama ilk yıl normal diye çok kulak asmadım sonrasında da tez okul falan derken doktora hep uzun aralıklarla gittim. En son şubat ayında hsg çektirdim sol tüpüm kapalı çıktı, açılmadı da. Doktor tek tüp bize yeter dedi. Sonrasında da biraz kendim uğraşmak istedim. Hayıt macunu kullandım o adetlerimi düzenli hale getirdi ve hormonlarımı baya dengeledi. Hormonlarım hazır dengelenmişken tedavi deneyeyim dedim. İnşallah bu ay hepimizin ayı olur

Kızlar merhaba bende katıldım aranıza : )
2 yıldır evliyim 7 aydır deniyorum olmuyor. Eşimde de bende de problem yok. Doktora gittim klomen verdi dün içmeye başladım günde 2 defa 50 mg. Çarşamba günü kontrolüm var :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…