ağustos anneleri 3 lü test yaptırdınızmı

evet canım ben yaptırdım.ikilim iyiydi risk yoktu çok şükür ama doktorum istedi bende yaptırdım.doktorun istemediyse boşver...bir bildiği vardır...

benim ikil iyiydi ama yaşımdan dolayı üçlüyüde istedi doktor hatta oda iyi ama amniyo yapıldı canım.

ben yapılabilcek tüm testlerin yapılması taraftarıyım doktorum gibi.. 2li test 3 lü test çocuğun zeka gelişimi(mongolizm down sendromu) tespitidir. tek bir teste %50 riski öğreniyorsunuz elinizde imkanınız varsa neden %90 % 100 oranla riski tespit etmeyesinizki.. hatta bazı durumlarda 2li ve 3 lü testler kesin sonuç vermeyebiliyormuş bile.. yaşı ilerlemiş olanlardan 4 lü test de istiyorlarmış 4 lü test le 3 lü aynısıymış 1 tek farklı olarak birşeye bakılıyormuş..ALLAH HEPıMıZE SAĞLIKLI HAYIRLI EVLATLAR NASıP ETSıN ıNŞALLAH ARKADAŞLAR.

canım bende 2 li yaptırdım dr çok güzel digerlerini yaptırmaya gerek yok dedi bende yaptırmayacagım birde ona kafam karışmasın şimdilik herşey yolunda gidiyor allah kucagımıza almayı nasip etsin hepimizin

ben de ikili yaptıramamıştım yaşadığımız şehirde olmadığı için 3 lü yaptıracağım ayın 19 da inşallah bir sorun çıkmaz..

Bende dün aldım sonuçlarımı 3 lü testin. Gayet normal dedi doktor. :1hug:Bir sorun yok çok şükür. :emir_bebek:

bende bu hafta sonu yaptıracağım . inşalah hayırlısıyla bir sorun çıkmaz. kafama takılmaya başladı nede olsa test işte ...

merhaba benim ikili test sonuçlarım iyi çıkınca doktor istemedi ikili test iyi çıkıp 3 lü test yaptıran varmı

ben 3lü yaptırmıştım...çok büyük risk çıkmıştı.amniosentez olmuştum canım...çok ağladım.üzüldüm.saonuç normal çıktı.şimdi tosuncuk bi cadım var.umarım sizinde sonuçlarınız çok iii çıkar canlarım

arkadaşlar ben de bu gün kan verdim pazartesi öğleden sonra alacağım sonucunu ne kadar rahat olmaya çalışsakta mutlaka o stresi yaşıyoruz işte.. 17+3 günlüğüz dün oğluşumun olacağını öğrendim inşallah sizinkilerde benim kuzum da çok sağliklidir..

bende yaptırdım 3 lu testı bugun oğrendım sonucu hersey normal ,allah sağlık versin butun bebeklerimize

Benim ikili testim riskli çıktığından doktorum üçlüyüde istedi çarşamba yaptırdım sonuçlarımı bekliyorum inşallah iyi çıkar.Kendimi hep ikili testin yanlış sonuç verdiğine inandırmaya çalışıyorum.ınşallah hayırlısıyla sağlıklı bebişler dünyaya getirmek nasip etsin Allah'ım (amin)

X