AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Canım ben 13 aydır deniyorum sebepsiz olmuyor rahim filmi sperm testi ve yapıldı sorun yok. Bu ay adetin 3. Günü gittim doktor tekrar hormon testi istedi hormon testi temiz çıkınca ve eşimin sperm testini görünce klomen tedavisine başladı. Adetin 5. Gününden itibaren sabah akşam 5 gün içereceksin dedi. Bugün akşam sonuncu klomeni içtim. Klomen bittikten 4 gün sonra tekrar gel dedi. Sanırım yumurtaya bakacak bir şey söylemedi sonraki süreçle alakalı. Çatlatma vs yapar mı bilmiyorum ben de ilk kez deniyorum

yaa bende dün yani 11 Ağustos 15.00 da çatlatma iğnemi oldum bakalım

Insallah bu ay saglikla hamile kalip kavusursun ben bugun hormon tahlili verdim sorun yok cok sukur hicbirinde ama ben ocakta hamile kaldim martta dusuk oldu, ondan beri de hamile kalamadim. Doktor tahlillerinde sorun yoksa beklememiz gerektigini her ay yumurtlama olmadigini ve denk gelmedigini soyledi o yuzden 1 yil sure taniyoruz dedi. Reglm bittigi gun gidicem ultrason ile muayene edecek. Yumurtlama takibi istesem mi yoksa akisina mi biraksam bilemiyorum

Yumurtalar büyümüşse iğne veriyor belki vermez kendisi çatlasın diyebilir .

Çok ama çok teşekkür ederim o güzel duan için. İnşallah senin de gönlüne göre olur en kusa sürede bebeğine kavuşursun eğer 1 yıl doluyorsa bu ay bir an önce bir şeylerden başla derim rahim filmi, sperm analizi vs yapıldı mı?

Sagol canim allah razi olsun ocakta ilk kez denedik hamile kaldim martta kurtaj oldum. Marttan beri de dogru duzgun 3 ay falan denedik olmadi henuz. Bu ay hormonlarima baktirayim dedim iste bakalim, daha 1 yil olmadigi icin doktorlar cok onemsemiyor. Rahim filminide soracagim tekrar gittigimde, belki bir kac ay daha deneriz olmazsa daha detayli kontrole gireriz rahim filmi sperm testi vs

Evet henüz çok erkenmiş kuzum bir yıl dolunca rahim filmi çekiliyor genelde ya da bir yol dolmasına yakın. Sonra sperm testine de bakılır. İnşallah hiçbirine gerek kalmadan alırsın sonucu

Kasıklarım şiş gibi hissiyatı var. Ve ara ara kasıklarım ağrıyor regl olmuşum gibi

Ben sanki yumurtam çatlamadı gibi hissediyorum bilmiyorum. Akıntımı çok göremedim. Klomenden sonra vajinal kuruluk oldu biraz belki ondan
Herkeste aynı belirtiler olmayabilir vücudunun tepkisine göre bende de akıntı olmadı öyle yumurt akı falan yazıyor yorumlarda bazılarında öyle oluyormuş bazısında da olmuyrmuş. Çatlamak üzeredir daha yeni vuruldun. Kaç tane yumurtan büyümüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…