Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Kesinlikle çok haklısınız. Fakat bende şöyle birsey oluyor. Mesela bazı kişiler namazlarını kılar kuran okur ve hayatlarına devam eder. Ben gıpta ediyorum çünkü bir vakit namazda kilsam şeytan bana öyle çok şey yapiyo ki. Dinden sogumaktan korkuyorum Rabbım korusun. Ve bi yerden sonra düşüncelerime hakim olamıyorum. Sapitmaktan korkuyorum. Şüphesiz Rabbım kalbimizi niyetimizi bizden daha iyi bilen ama ben imanımı kaybetmekten isyana düşmekten korkuyorum.. Bu şekilde şeytanın uğraşması imanın güçlü oldugundandir derler. Yani anlatmakla anlatamıyorum aklımı yitircek dereceye getiriyor bazen. Bi kaç sefer şiddetli şeyler yaşadım. Ne bileyim yoksa namazın huzurundan kaçmak istermiyim 😔
Sende farkindasin zaten kardesim muhakkak imanin kuvvetlidir ancak ben sapitirim seytan kalbimle oynar diye dusunup uzaklasmamalisin, senin imanın onu yenmeli sen namaz kıldıkca ustune gittikce emin ol bu dusuncen zayıflayacaktir..bak ne diyor "…Ve onları mutlaka saptıracağım, onları boş kuruntularla oyalayacağım…” (Nisa, 4/119)
Rabbin seni bes vakit çağırıyor onun davetine icabet et insallah kalbinin hafifledigini goreceksin.. bol bol insirah suresi dinlemeni de tavsiye ederim 7 kere oku ufle suya ve ic kalbin rahatlayacaktir suphesiz

Kızlar günaydın benim aşılamam yılan hikayesine döndü. Okuyanlar bilirler adet olmadım lekelenmem oldu. Dün test verdim. Hamile değilim ama doktorum bir hafta daha bekleyelim dedi. Adet olmazsam haftaya tekrar test vereceğim. Böyle bir şey yaşayanınız var mı? Ümitlenemiyorum bile çok karmakarışık duygular içindeyim.
Günaydın canım. Geçmiş mesajlara baktım net hatiamak için. 1 ağustos asilama günü. Cuma ctsi başlayan lekelenmen olmuş. Doktorun senden bi kaç test istemişti lh vs.. betan kaç cikti birden fazla yumurtan varsa eğer geç döllenme geç yerlesme olabilir. Enseyi karartmayalim. Bi arkadaş var burda onunda 3 4 gün lekelenmesi oldu evde normal kaset test yaptı pozitif beta sonucunu henüz yazmadı. Adet günün ne zaman kaç gün var dediğim gibi belki geç yerleşmiştir. Döllenme sonrasi değil yerlesme sonrasi vücut beta salgiliyor. Kendine dikkat et bolca dua edelim. Erken gebelik testlerine de çok aldanma normal kaset testlerden şaşma. Onlar pazarlama strateji olarak satılıyor. Umut tacirliği yani. Ben öyle görüyorum.. içindeki sese kulak ver Rabbım ol desin 🤲🤲🤲

Son düzenleme:
Sende farkindasin zaten kardesim muhakkak imanin kuvvetlidir ancak ben sapitirim seytan kalbimle oynar diye dusunup uzaklasmamalisin, senin imanın onu yenmeli sen namaz kıldıkca ustune gittikce emin ol bu dusuncen zayıflayacaktir..bak ne diyor "…Ve onları mutlaka saptıracağım, onları boş kuruntularla oyalayacağım…” (Nisa, 4/119)
Rabbin seni bes vakit çağırıyor onun davetine icabet et insallah kalbinin hafifledigini goreceksin.. bol bol insirah suresi dinlemeni de tavsiye ederim 7 kere oku ufle suya ve ic kalbin rahatlayacaktir suphesiz
Ahhhh rabbimi anıp sohbet edebileceğim bi arkadaş öyle çok istiyorum ki. Ben çok çabuk düşen biriyim. Bu öğlen kircam zincirleri allahin izniyle.. sende vesilem olacaksın sen ve destek olan herkes hatta. Çevremde bir tane arkadaşım var onlada hayat telasesinden çok sık sohbet edemiyoruz. Ama böyle rabbimi anıp efendimizden sav konuşabilmeyi çok istiyorum. Desteğin için çok çok saol allahim razı olsun 🤲

Günaydın canım. Geçmiş mesajlara baktım net hatiamak için. Q ağustos asilama günü. Cuma vesile başlayan lekelenmen olmuş. Doktorun senden bi kaç test istemişti lh vs.. betan kaç cikti birden fazla yumurtan varsa eğer geç döllenme geç yerlesme olabilir. Enseyi karartmayalim. Bi arkadaş var burda onunda 3 4 gün lekelenmesi oldu evde normal kaset test yaptı pozitif beta sonucunu henüz yazmadı. Adet günün ne zaman kaç gün var dediğim gibi belki geç yerleşmiştir. Döllenme sonrasi değil yerlesme sonrasi vücut beta salgiliyor. Kendine dikkat et bolca dua edelim. Erken gebelik testlerine de çok aldanma normal kaset testlerden şaşma. Onlar pazarlama strateji olarak satılıyor. Umut tacirliği yani. Ben öyle görüyorum.. içindeki sese kulak ver Rabbım ol desin 🤲🤲🤲
Normal adet tarihim pazar günüydü yani henüz 3 gün geçti. Kan testinide dün vermiştim. Değerim kaç bilmiyorum, telefonda aile hekiminden öğrendim. İnş. rabbim hayırlısını nasip etsin o herşeyin en iyisini bilendir.

Normal adet tarihim pazar günüydü yani henüz 3 gün geçti. Kan testinide dün vermiştim. Değerim kaç bilmiyorum, telefonda aile hekiminden öğrendim. İnş. rabbim hayırlısını nasip etsin o herşeyin en iyisini bilendir.
E nabizdan değerine baksan aslinda. Doktorun biraz daha bekleyelim demesi sanirim geç döllenme yerlesme ihtimali içindir. Korkma lekelenme ve arkasından kirmjzi gormediysen sabırla ve bol dua ile bekleyelim. Umut vermek için konuşmuyorum ama önemli olan o kırmızı. He olursa adet olursanda mutlaka doktora git adetliyken. Rabbım sonu hayırlı olsun güzellikleri nasip eylesin. Sadece sabırla bekle çok çok dikkatli ol nasılsa yok deyip kendini zorlama olur mu ❤❤💐

E nabizdan değerine baksan aslinda. Doktorun biraz daha bekleyelim demesi sanirim geç döllenme yerlesme ihtimali içindir. Korkma lekelenme ve arkasından kirmjzi gormediysen sabırla ve bol dua ile bekleyelim. Umut vermek için konuşmuyorum ama önemli olan o kırmızı. He olursa adet olursanda mutlaka doktora git adetliyken. Rabbım sonu hayırlı olsun güzellikleri nasip eylesin. Sadece sabırla bekle çok çok dikkatli ol nasılsa yok deyip kendini zorlama olur mu ❤❤💐
Çok teşekkür ederim desteğiniz için insanı belirsizlik yoruyor zaten. Bakalım beklemekten ve dua etmekten başka elimden bir şey gelmiyor zaten. :KK43:

Çok teşekkür ederim desteğiniz için insanı belirsizlik yoruyor zaten. Bakalım beklemekten ve dua etmekten başka elimden bir şey gelmiyor zaten. :KK43:
Kesinlikle beklemek her ne konu olursa çok zor. Rabbım bebegimizi hissedip onu kucağımıza alabilmek için beklemeyi de nasip etsin. O 9 aylık beklemede bizlere nasip olsun. Dua edicem senin için ❤🤲💐💐

Kesinlikle beklemek her ne konu olursa çok zor. Rabbım bebegimizi hissedip onu kucağımıza alabilmek için beklemeyi de nasip etsin. O 9 aylık beklemede bizlere nasip olsun. Dua edicem senin için ❤🤲💐💐
Teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun benimde dualarım seninle Rabbim hepimizin kucağını doldursun, o güzel annelik duygusunu bizlere de yaşatsın..

Kızlar dün akşam kan vermeye gitmiştik 101 çıkmıştı bugün doktoruma gittim düşmüş beta kimyasal gebelik büyük ihtimal 😭
Yaaaaa gerçekten miii 😔😔😔 ne diyeceğimi bilmiyorum😔. Rabbım hayırlısını versin. Vazgeçme emi çabalamaya devam edelim inşallah Rabbım güzelliklerini sunacak ❤❤❤❤💐💐💐💐

X