Ağrısız vajina daraltma ve labioplasti

De__ A

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
1
0
43
Vajinamda ki bolluk, girişinde ki açıklık ve iç dudaklarda ki asimetrik görünüm benim için başlı başına bir sorundu. Ameliyat olup bu durumdan kurtulmak istiyordum ve iyi ki Dr. Süleyman ESERDAĞ’ya ameliyat oldum . Bulunduğum ortamın hastaneyle uzaktan yakından alakası yoktu. Daha çok ev gibi beni rahatlatan strese sokmayan bir ortamdı.Doktor bey vajinamın durumunu inceledikten sonra ertesi gün lazerle vajinal daraltmaya ve aynı zamanda labioplasti ameliyatı olmaya karar verdik. Lokal anestezi ile ameliyat olmak beni korkutuyordu doktorum çok hafif genel anestezi yaptı ameliyat sırasında hiçbir acı hissetmedim. Ameliyatım sorunsuz geçti dün geceyi Ankara da geçirdim bugün 2 saatlik uzaklıkta olan evime döneceğim. Dün gece ağrılarım çok fazla olmadı rahat geçti biraz acım olmasıyla birlikte çok rahat uyudum. bi 10 gün kadar pansuman yapılması gerekiyor. Operasyon bir gün olmasına rağmen daha çok şeklini aldı ve bu büyük sorundan kurtulmuştum.Hiçbir şekilde hayatıma engel olmadı.Şu an vajinama bakıp iyi ki ameliyat olmuşum diyorum ve tabiki Süleyman hocama minnettarım. başka bir yerde olsaydım belki bu kadar memnun olmayacaktım. Ameliyat sırasında bile güler yüzlü ve sevecenliğini kaybetmedi benimle sohbet etti. Her sohbetinde beni çok mutlu etti ve güven verdi :) Ayrıca ekip çalışanlarına da çok teşekkür ediyorum. Çok sevecen desteğini eksik etmeyen insanlardı. Ben halimden çok memnunum bunu Doktor Süleyman ESERDAĞ hocama borçluyum bana vajinam yüzünden kaybettiğim özgüvenimi en güzel şekilde tekrar kazandırdığınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…