Ağrılı regl. Dayanamıyorum...

Ben de acilde geçirirdim hep regl dönemini. Bir de kusma ekleniyordu iğrenç bir şey.

Çok hareketli olduğum bir ay ağrım olmamıştı. Spor etki ediyor demek ki diye bir sonraki ay da aynı hareketi sağladım yine ağrılandım.

Sanırım magnezyumdu, doktor kan değerlerine bakıp bir magnezyum tableti yazmıştı o ay da olmadı ağrım. Demek ki ondan dedim bir sonraki ay yine denedim, azaldı ama yine öldürdü.

Bir kere hatırlıyorum, evdeyim toplantım var, doğum günüm, regl olmuşum. Kusmuşum üstüm başım kusmuk içinde, toplantıya yatarak katılıyorum, zil çaldı eşim (o zaman sevgilim) çiçek göndermiş, kapıyı açtım hala düşünürüm adam "kimlere çiçek geliyor" diye düşünmüş müdür

Neyse sonuç doğum kontrol hapına başlayınca çat diye kesildi. Bırakmak istiyorum ama korkuyorum da o ağrılar gelecek tekrar diye

Hemde nasıl, bazı donemler cıldırıyorum zaten o kadar artıyor ki siddeti, bende bi deniyeyim spıru o halde, belki işe yarar ins yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…