ağlamaktan bıktım:(

K

kSo

Ziyaretçi
16 haftalık gebeyim son günlerde herşeye ağlıyorum kendime kızdım anlar bile oluyor
mesela akşam eşim neden tv izliyor benle konuşmuyor diye düşünüp başladım ağlamaya sustura bilene aşkolsun eşimde bunaldı farkındayım ama elimde değil artık normale dönmek istiyorumsenağlama

bence haline şürket bizde 2 yıldır bebegimiz olmuyor diye ağlıyoruz karı koca.elindekilerin kıymetini bil derim ben sana. emin ol senin yerinde olmak isteyen o kadar insan var ki.

Merhabalar,

Hamileliğin başlarında olabiliyor böyle şeyler ama hepsi geçici.
Kafana çok takmamaya çalış, hamileliğinin tadını çıkart.a.s.
Gerçekten çok çabuk geçiyor zaman...
Bu dönemde geçecek elbet...:

Canım bim ya sen şuan en duygusal anlarını yaşıyorsunnn
ağlayıp bebeğinide üzme annesi

bence haline şürket bizde 2 yıldır bebegimiz olmuyor diye ağlıyoruz karı koca.elindekilerin kıymetini bil derim ben sana. emin ol senin yerinde olmak isteyen o kadar insan var ki.

aslıcım dediğin doğru Allah her isteyene nasip etsin ben bebişimden asla şikayet etmem ben kendimden şikayetçiyim güzelim
Allah herkezin gönlüne göre versin canım a.s.

canım inş. atlatırsın bu duygusal zamanlarını bence hamileliğin tadını çıkart düşünsene içinde senin ve eşinin canından bir can büyüyor. çok kutsal bir duygu olsa gerek. inş. bizede nasip olur.

canım hamilelik psikolojisi herkeste olan durumlar.bende aynıydım.duysallık bir yandanda aşırı asabi olmuştum.22.haftama giriyorum biraz bniraz kendime gelmeye başladım

X