Ağızda sürekli acı tat/reflü

ortmenhanimkiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2022
20
-65
44
merhaba kızlar. benim 10 yıla yakındır ağzımda sürekli acı tat var. sanki minoseti yutarken ağzınızda bir miktarı erimiş gibi. ve bu hep var. mesela yemek yerken yok ama son lokmamı yutunca tekrar var. benim sorum şu. çoğu insan buna reflü diyor ancak çok kez endoskopi oldum ve çıkmadı. reflü olanlar varsa, bu acı tad sizde de oluyor mu? oluyorsa 24 saat hep var mı yoksa ara ara mı geliyor? burnumda da kemik eğriliği var o da yapabilir. yıllardır bulamadım çaresini......... fikirlerinizi bekliyorum...

merhaba kızlar. benim 10 yıla yakındır ağzımda sürekli acı tat var. sanki minoseti yutarken ağzınızda bir miktarı erimiş gibi. ve bu hep var. mesela yemek yerken yok ama son lokmamı yutunca tekrar var. benim sorum şu. çoğu insan buna reflü diyor ancak çok kez endoskopi oldum ve çıkmadı. reflü olanlar varsa, bu acı tad sizde de oluyor mu? oluyorsa 24 saat hep var mı yoksa ara ara mı geliyor? burnumda da kemik eğriliği var o da yapabilir. yıllardır bulamadım çaresini......... fikirlerinizi bekliyorum...
Gece geç saatte bişey yememeyi denediniz mi? Yada yediğiniz bazı şeyler mi yapıyo ona dikkat ettiniz mi?

Reflu olsaydiniz anlardiniz kuzum ama.degilmissiniz ,altta baska bir sey varsa mideyle ilgili dogru nefes egzersizi yapin mide rahatlasin ,diafram nefesi mide agrisi falan kalmiyor belki o dediginiz olayda iyi gelir bizzat reflu hastasindan ogrendim

Nefes alirken gogsunuz inio kalkiyorsa yanlis nefes aliyorsunuz,karniniz hareketli olmali bir deneyin ne kaybedersiniz

X