Ağda sonrası sivilce çıkıyor.Ne önerirsiniz?

asiksanvursaza

Dayan gönlüm..
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2011
343
4
ya kızlar benim derdimde büyük.. ben agda yaptıktan sonra pürüzsüz oluyo tenim buarada camsakızı kullanıyorum bacaklarıma... Ve kıllar cıkarken yara yara cıkıyor. görseniz sivilce sivilce gibi berbatt kasıyıncada dökülüyor derilerim..oysa tenim yaglı cilttir.. agdayı bırakıp makine ile almaya basladım yine aynı cıkıyo kaşıdıkcada iyice yara oluyo bu halimle evlenirsem rezil olcamm yardm edin!!!

sir ağda kullna derim..ben makina kulnadım uuuzun yıllar.sonra ağdaya geçtim çamsakızına.şimdi sir ağda aldım.hem kısa sürede alıyrm hemde pürüssüz ötesi oluyr.bende çok batık wardı.şimdi hiç yok.sir en iyisi..dene bence..2-3 aya düzelir bacakların

bunun ağdayla falan alakası yok benimde cildim yağlıdır ve aynı sorun vardı... bacaklarımın derisi kuruyodu..pul pul dökülüyodu..vücut kremi kullanmaya başladım öyle bi sorunum kalmadı..sende vücut kremi yada losyonu kullanırsan düzelir sanırım...

hayatta parfümden ve kremden cok vücut losyonları alırım ben bayılırm yani.. düzenli olarak sürerimde canım ama malesef geçirmedi ya.. aynen dedgnz durum bendekide

çok sinir bozucu bi durum benim çoraplarıma bile yapışırdı sanki kepek dökülmüş gibi...zeytinyağı sür haftada 1 yada 2 kez işe yarayabilir

sir ağda dene ama ilk başlarda hemen geçmiyo batıklar ve yaralar bi kaç kere alman lazım. Aldıktan sonra banyo yaptığında kesele bacaklarını her banyoda ve sonra su bazlı krem veya vücut losyonu sür. Tüylerin çıktıktan sonra da ağda yapana kadar 1-2 kere yap bunu. yapmadan önceki gün (ya da akşam ağda yapıyorsan sabahtan) mutlaka krem sür.
Ben ponza taşı kullandım bi kere biraz sertçe ilk olarak yara etti ama batıkları sivilceleri epey azalttı. Kıllar kısa şimdi, almıyorum uzasın biraz öyle alacam çok kısayken alınca da kötü oluyo. bi de mineral tuz aldım onu deneyecem kese ile birlikte, bakalım ne olacak.

Bende limunlu tuzu cok denedim cidden eskisinden az cıkıyor fakat yara halinde basta cıkıyo o bi hafta sürüyor sonra düzeliyor.. Acayip kasıntıyla tabii.. sir agdayı mutlaka denicem..losyon zaten vazgeçilmezim sürmeye devam tşkler tatlım..

epilatörden çamsakızına vs geçişler olunca da tüyler manyaklaşıyo daha çok sorun oluşuyo daldan dala denememek lazım. Ben normal ağdayla alırken arada jilet vur ki batık olmasın demişlerdi aksine jilet kıl köklerini çatallaştırıp daha beter yaptı. Anlayaağınız ben herşeyi denedim en iyi yöntem bence sir. kıl kökünden deri yüzeyine çıkana kadar bütün mesele zaten:) çıktıktan sonra orda rahat rahat büyüyor kese-ponza ölü deriyi kaldırarak ve msaj etkisiyle daha rahat çıkmasını sağlıyor kremler de alırken kırılmasını ngelliyor. tuz da mekanik etki oluşturmaı için sanırım ama onu daha denemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…