Ağda & sivilce :(

O dediğin yer nerde canım. Bir de sir ağda daha iyi değil mi. Öyle biliyorum ben 😕

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Niye lazer için tüylerin azalsın istiyorsun ki?
Lazer zaten kalın köklü kıllarda daha etkili birşey.
Birde devamı gelen bir şey olacak ağda lazerde her seferinde daha da Ãz çıkmış tüylerin olacak hatta o kadar az ki sen bile şaşıracaksın. 4 seans gidip kısaca 4 kez açsan sonra eldivenle alacak hale getirirsin. Tabi açmaya alışıp 1-2 seans daha ekleyip bitirecek hale de gelirsin.
Bence ağda stresine girecek iken direkt kurtuluşa bak derim ben

istanbul da bildiginiz bi guzellik salonu var mi acaba agda icin

Benim ablam gitti daha önce lazere açıkçası cook azıcık azalması dışında bi faydası olmadı hala eskisi gibi çıkıyorlar. Ne 1 ne de 2 seans 4 den 5den bile fazla gitti. Demekki iyi bir yer bulmak şart o iş için ve de iyi para 💵😆

Büyükşehirlerde rekabet fiyatları baya düşürdü kaliteyi de tabi. 25 senedir aynı yerde aynı işi yapan bir yere gidiyorum. İş arkadaşlarım da aynı şekilde gitti ve çoğu 4-5 seans aralığında sonuç aldı. Ablan ile aynı sonucu alacaksın diye bir kaide yok ama ablanın gittiği yer ve makine ile de alakalı olabilir tabi. Ben henüz tek seans yaltırmama rağmen ciddi sonuç var ablanın çok farketmemiş olması tuhaf bence

Siz hangi nereye gittiniz peki

Muhtemelen farklı şehirlerdeyiz hem isim vermek de yasak diye biliyorum ama küçük bir araştırma ile yaşadığınız yerde güvenilir bir yer bulursunuz diye düşünüyorum.

Kuaföre git genital de cırt cırt alıyo merak etme umrunda olmuyor onun tek derdi kılların ve kökleri oluyor o an :) hatta sohbet et o esnada anlamıyorsun bile. Bir de yanarsan yandım de üflüyorlar canları sağolsun ben şanslıyım ağdacımdan😁

Bende yillarca senin gibi dusundum agda cok rahatlikmis .1 yildir kuaforde aldiriyorum sahsen ilk cekinmistim simdi sorun olmuyor fakat agda bende batik yapmaya basladi bende buna care ariyorum.. bir defa yaptir sonrasi cekinme falan kalmiyor canim

Ayy böyle gaza geliyorum inşaallah gidebilirim ay başını bekliyorum😆

Bende yillarca senin gibi dusundum agda cok rahatlikmis .1 yildir kuaforde aldiriyorum sahsen ilk cekinmistim simdi sorun olmuyor fakat agda bende batik yapmaya basladi bende buna care ariyorum.. bir defa yaptir sonrasi cekinme falan kalmiyor canim
Inşallah yaa 😯 bnde bir iki kere Makina kullandm bacaklarim batik doluydu. Hep yara yaptm onlari cikarcam diye. Daha sonra kabak lifiyle kesenlenmeye başladım. Yarısından çoğu çıktı. Dha sonra kuaföre gidip ağda yaptırdım. Derim yumuşadı iyice eve gelince de batıklara jilet vurdum ve hepsi çıktı. Batklarl ugraspta Yara yaptığıma çok pişmanm .😢 bi de hergn mutlaka nemlendirici kullandm bacaklarm kuru kalmasn diye

Canım ben de 2 yıldır hep kuaföre gidiyorum. Baştan çok utanıyor insan ama ben birçok insanın aksine tanıdığın yere gitmen taraftarıyım. Benim kuaförümle abla kardeş gibi olduk. Her sıkıntımı söylerim ona. Ben de senin gibiydim yıllarca sadece jilet kullandım genitalde. Çok kötü durumdaydı. Kuaförüm sabırla uğraştı şimdi çok farklı herşey.

Aynı şehirde olsaydık benimkiyle tanıştırırdım seni :)

Şimdi nasıl o bölge azaldı mı tüyler sert mi . Benim çok beter ya bide aşırı yayılmış durumda göbeğime doğru 😡 bide ilkinde çok utandin mı nasıldı 😊

azaldı ve tüyler daha yumuşak. ağdadan sonra tekrar alınacak hale gelmesi en az 1,5 ay sürüyor. benim de göbeğime doğru çıkmıştı onlar da hayli azaldı. ayva tüyleri gibi olmuyor ama baya azaldı yani...

ilkinde evet çok utandım. ama ablam çok tatlı biri bak hemencecik bitecek zaten ne olduğunu anlamazsın filan dedi on onbeş dakikada bitiverdi. zaten eli çok hızlı ve işini çok güzel yapıyor.

Denemeye değer o zaman utangacligi bi kenara bırakmm lazm.

Ben mosmor olarak gitmiştim. Kadın o kadar rahatlattı ki beni hiç rahatsız olmadım. Zaten acısından utanmayı unutuyorsun. :) Ve sonrasındaki rahatlık pürüzsüzlük buna değer. :)

Ben mosmor olarak gitmiştim. Kadın o kadar rahatlattı ki beni hiç rahatsız olmadım. Zaten acısından utanmayı unutuyorsun. :) Ve sonrasındaki rahatlık pürüzsüzlük buna değer. :)

Offf çok heveslendim. Emla diye uyuşturucu bi krem varmış onu denedinz mi hiç

Bu popoda sivilce ve kırmızı noktalar neden oluyor yaa 😣

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…