Ağda & sivilce :(

Yok gerek duymadım. Zaten bütün vücut 10 dakika sürüyor. Anlamıyorsun bile.

Vücut için değilde genital için demiştim malum cok saglam köklü killara sahibim canım cok yanar diye korkuyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tam beni tarif etmişsin kendimi okudum resmen
en son dayanamadım kıllarla baş edemeyince kuaföre gidicem dedim, utanıyodum açıkçası ilk defa böyle benim gibi kıllıyla karşılaşacak sanıyodum
kadına direk dedim uğraştırcam sizi kusura bakmayın bu zamana kadar hep jilet kullandım dedim
kadın direk rahatlattı zaten serildim önüne daha beterlerini gördüm merak etme dedi
önce şunu söyliyim diğer arkadaşlar pek bi olumlu konuşmuşlar cırt crt bitiyo diye ama ben direk dogruyu söylicem en azından benim hissetiğimi
jiletten döndüğüm için aklım başımdan gitti genitalde, böyle bi acıyı daha önce hiç hissetmemiştim
uyuşma falanda olmadı ne yazıkkı bitene kadar aklım yerinden çıkacaktı.. canm hiçte kıymetli değildir buna ragmen böyle bi acı yaşadım
ama buna deger ilk defa o pürüzsüzlüğü hissettim. gel görki vaktim olmadı param olmadı vs tekrar jiete döndüm
neyseki lazere başlıcam inşallah
popadak kırmızı noktalar dersen hala ona bi çözüm bulabilmiş değilim çok rahatsız edici

Aynen ya benimde canım hiç tatlı değildir çok dayanıkliyim koltuk altm bile acımadi. Ama sen simdi beni korkuttun yaa😦 napsam gitmeden o emla kremden mi sürsem acaba ??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Annem bana yazın için söylemişti hep ben yanında olmam eldivenle yap diye koltuk altıma eldiven kullanyorum çok rahat oluyo cidden de annem yapıyım mı dedi izin vermedim bikini bölgesine öylede duramıyorum jilet vurdum kalın çıkmaya başladı şimdi napıcam hiç bilmiyorum ona da eldiven deniycem

Bende çok utaniyordm ama kuafr kaş alır gibi alıyo. Git paket için geldimde derin bi nefes al ve 10 dk sonra tertemzsin :)4 yıldır aldiriyorum. Şimdi tüg şeklinde çıkıyor. Ama malesef aşırı sivilce ve batiklarim var onlarında benim tenimden kaynakladigini düşünüyorum

Sürekli jiletteydim ben dr baktım olmuyor attım kendimi kuaföre. Hem de bütün vücut için. Ama panikten ter kan içindeyim tabi. Önce bacaklar koltukaltı derken rahatladım biraz sıra geldi bikini bölgesine. Utancımdan ölecektim. Önce üst tarafı alıyor bacakların kapalı yani on saniyede bitiyor uyuşmuş sızlar bir vaziyette sonra o rahatlıkla açıyorsun zaten. Kadın günde elli kere yapıyor bunu. Hayatımın en güzel günlerinden biriydi 1 ay boyunca pürüzsüz dolaştım ilk sefer olmasına rağmen de tüy gibi çıktı hemen. Mutlaka gitmelisin!

Bu arada kuaföre dikkat et ben sonraları başka bir yere gitmek zorunda kaldım yeşil ağda kullandı batık doldum hemen eski yer düzeltti. Ağdanın pembe olması gerek.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…