Ağda & sivilce :(

lonelyday

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2014
113
5
Kızlar yeni üye oldumm. Hep ziyaretçi olarak okurdum. Bahsetcegim şey üzerine de cok konu açılmış ama tam anlamıyla cevabımı alamadım. 19 yaşımdaym ve bu yaşıma kadar hep jilet kullandim nerdeyse . Cok nadir ağda yaptım. O da evde kendi imkanlarımzla. Yani kıllarım çok kalın sert ve köklü. Genital bölgeyi ise hiç sormayın bi kökten 2 tane kıl çıkıyor. Durum o derece vahim. Popomda bile var. Çünkü orayada jilet vurdum allahtan onlar tüy gbi ama genede rahatsız ediyor fazlasıyla. bide belimde kalçalarimda ve popomda çok sivilce var (ve izlerii ) . Bi arada bacaklarıma makina kullandim . Ve bacaklarm batik doldu. Gecen hafta tüm cesaretimi topladım ve ağdaya gittim kuaföre. Ölü deri kalktı eve gelince de batıklara kese yaptım ve jiletle aldim hepsi çıktı çok şükür. Ama bacaklarim hep yara oldu batiklardan . Bikini bölgemi yani genital bolgemide ağda yaptırmak istiyorum kuaförde fakat çok çok utanıyorum . Kızlar o bölgeye ağda işi nasıl oluyo bilenler anlatabilirler mi bide popodaki sivilceler ve kırmızı noktalar için ne yapıyorsunuz ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kuaföre gidip bikini bölgesi diyin durmunuzu anlatın onlar gerekeni yapar kısa sürer zaten işi bildikleri için

kuaföre gidip bikini bölgesi diyin durmunuzu anlatın onlar gerekeni yapar kısa sürer zaten işi bildikleri için

Ama utanıyorum işte o bölgeyi apaçık göstermekten. Altlarıni aldirmasam mı diyorum

Ama utanıyorum işte o bölgeyi apaçık göstermekten. Altlarıni aldirmasam mı diyorum

yani enfeksiyon oluşabilir :/ jilet de çoksakıncalı..
aslında para biriktirebilirseniz lazerle yaptırın . 1 kaç kez açıp kurtulursnuz,para birikene kadar da jiletle devam edin olmadı ya da kendiniz deneyin evde :/

Alan kişiler pek takmıyor zaten on dakika sürüyor. Tanımadığınız bilmediğiniz bi kuaföre gidin daha rahat oluyor.

yani enfeksiyon oluşabilir :/ jilet de çoksakıncalı..
aslında para biriktirebilirseniz lazerle yaptırın . 1 kaç kez açıp kurtulursnuz,para birikene kadar da jiletle devam edin olmadı ya da kendiniz deneyin evde :/
Lazer işini biraz dha ilerde düşünüyorum kıllarım biraz daha seyreklessin istiyorum . Ama sanırım sadece üst bölgeleri aldrcam açıp gösteremem asla. Youtube da bi video izlemiştim genital bölge ağdası diye. Pedle o bölgeyi mümkün olduğunca kapatıyorlsrdi . Gerekli oldukça gerekli yerleri aciyolardi. Acaba kuaförlerde nasıldır hiç bilmiyorum

Alan kişiler pek takmıyor zaten on dakika sürüyor. Tanımadığınız bilmediğiniz bi kuaföre gidin daha rahat oluyor.

Evet haklısın takmıyorlar da bendeki bu cekingenliktw gecicek gibi değil. tanımadgm kuaföre gitmekten yana değilim çünkü insanlar çok kasıntı olabiliyor. Bildiğim Güleryüzlü bi kuaföre gitmek tercihim.

kuaförlerde o kadar dikkat edilmiyor diye biliyorum.. 10 dkda işi bitiriyolar çünkü o kadar titizlencek olsalar yarım saat olur o :/

kuaförlerde o kadar dikkat edilmiyor diye biliyorum.. 10 dkda işi bitiriyolar çünkü o kadar titizlencek olsalar yarım saat olur o :/

Doğru diyorsun eldivenle almayi da denedim ama çok canım yaniyo

O dediğini ilk defa duyuyorum 😕

gerçekten mi iyi bak o zaman bi de onla dene görceksin daha az acıdığını kendin alınca daha az acır zaten bi de ona alıştır kısa aralıklarla al ki zaman geçtikçe daha sıklaşır daha çok acır

Peki nerde bulabilirim onu . Birde nasıl uygalanirr ki

Kuaforde erkekler var diye utaniyorsan ki bende oyleyim asla agda yaptiramam kuaforde guzellik salonuna git canim sadece kadinlar var vede sadece agda salonlarida var sadece agda yapiyorlar istanbuldaysan yer onerebilirim sadece agda salonu olarak

Benim tanidigimin dukkani var ve sadece kendisi calistiriyor elemani falan yok sir agda asla yapmaz sadece seker agdasi ki agdasini bile kendi kaynatir ama randevulu calisiyor yani gunde 10 taneden fazla musteri almaz ve haftanin iki gunu calismaz ama inanirmisin bilmem inanmasi gercekten zor ama tum vucut 15 dakika surmuyor genitalden korkuyorsan hic korkmana gerek yok dakika tutsan 3 dakika surmez ay uy korkuyorum dedirtmez zaten agdayi ilk surecegi yeri bildigi icin ilk cekisten sonra tamamen uyusuyor ee ama okadar olsun 14 yasindan beri yapiyor bu isi ve su an 39 yasinda

üstünde yazıyor, sora da bilirsiin. hobi tarzı yerlerde kozmetik satan yerlerde vaar

Tamam canım onu da denerim ama ilk hedefim kuaföre gitmek ve su önyargilarmdan kurtulmak. Bir de evde ugrasmak bana nedense zor geliyor ağda işiyle. Hele de yazin 😰

Yaa birde o bölgede kararmalar oluyo ya sanki tek bnde varmış gbi hissediyorum o yüzden de cekiniyorm biraz. Bilmiyorum nasıl yapcam

Tekirdağdaym ama istanbula çok sik5 gidiyoruz da bn bildiğim bi yere gitmekten yanaym daha rahat edebilmem için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…