Afetindeki mehmetçiğimize hergün fetih suresi okumaya ne dersiniz? Mehmetçiğimizin duaya ihtiyacı va

Olur tabi kuzum ne demek bende senin tefriciyeyi bugün bağışlarım INŞAALLAH
Sorun degil canim rahat et ben sedanin yerine bakiyom ara ara acip bilginiz olsun bu aralar oda üzgun senin sayfandan seda kardesimiz icin bi fatiha okurlar mi arkadaslar ailesi yuvasinin butunlugu icin cok üzgün ben bi kardesim üzgunse yada hastaysa ben kendimi kötu hissediyom onun icin biseyler yapmak istiyom. Senden ricam kizlardan bi fatihaya davet eder misin sehercim

Tabiki bitanem RABBIM yâr ve yardımcısı olsun INŞAALLAH kızlar seda arkadaşımız içinde birer fatiha-i şerif okurmusunuz yuvasının bütünlüğü huzuru için

Tabiki bitanem RABBIM yâr ve yardımcısı olsun INŞAALLAH kızlar seda arkadaşımız içinde birer fatiha-i şerif okurmusunuz yuvasının bütünlüğü huzuru için
Allah razi olsun canim senden hacetlerini Rabbim kabul etsin. Okuyanlardan da dua edenlerdende herkesden Rabbim razi olsun

Okudum kızlar

Allah razi olsun hanifecim Allah cümlemizden razi olsun cok saolun insallah onunda yuvasini Rabbim tekrardan yapar amin

Canım ben birden fazla okudum bağışladım 33 tane okudum RABBIM bütün sikintilrini gidersin feraha kavuştursun INŞAALLAH

Bitanem bide oradaki askerlerimizin ne ihtiyacı varsa eşinden öğren ona göre yardımda bulunmak istiyoruz en çok iç çamaşırı ve ıslak mendil diye öğrendim ama başka bi ihtiyaçları varmiymiş

Bitanem bide oradaki askerlerimizin ne ihtiyacı varsa eşinden öğren ona göre yardımda bulunmak istiyoruz en çok iç çamaşırı ve ıslak mendil diye öğrendim ama başka bi ihtiyaçları varmiymiş
İçlik çorap canım bana bunları soylemişti geçen. Duyur ordakilere demişti. Şimdi sende böyle sorunca ben çok duygulandım ya Allah razı olsun iyiki varsınız

İçlik çorap canım bana bunları soylemişti geçen. Duyur ordakilere demişti. Şimdi sende böyle sorunca ben çok duygulandım ya Allah razı olsun iyiki varsınız
Iyiki siz varsınız kuzum iyiki askerlerimiz var RABBIM kıllarına zarar vermesin ve verdirmesin INŞAALLAH ben bugün etrafıma duyurmaya başladım hafta sonu eşim ve arkadaşları biraz götürdü ama ihtiyaç olduğundan habersizdi elimizden geldiğince yollamaya çalışıcaz INŞAALLAH buradaki kızlarda destek verdiler saolsunlar INŞAALLAH güzel bi yardim toplariz

İnşallah canm benide bilgilendirirsen çok sevinirimm

Kızlar ben de cevremdekilere söylicem inşallah bu çevreden toparlayıp gondeririz bı yardım kuruluşuyla sivil toplum örgütleri ilgileniyormus hatta konvoy yaptılar bugün yola çıktı keşke önceden haberim olsaydı o konvoyda giden tanıdıklarım oldu onlarla yıllardır ama ayarlicaz inşaallah

Allah razı olsun sizden ♡

INŞAALLAH kuzum zum ayarlicaz ve yollucaz hatta resimlerini çekip burayada ekleriz güzel olur

Kızlar bende yarın okurum insalalh.dua etmek okumak çok önemli inanarak dua ederiz.rabbim bilir iyisini ve bizi ferahlatti dualar burda yeni gitti birlik.malzeme çok aldılar yakında olan olursa bende alırım biseyler allah yar ve yardımcıları olsun benim esimde hatayda konuslandilat.bekliyorlar inslalah biran önce biter ve sağ salim dönerler.

Amin INŞAALLAH kuzum RABBIM eşlerinizi size bağışlasın sağ salim dönmelerini nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…