Afetindeki mehmetçiğimize hergün fetih suresi okumaya ne dersiniz? Mehmetçiğimizin duaya ihtiyacı va

Hercai91

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2017
2.301
7.408
Selamın aleyküm kızlar bizlerin ellerinden duadan başka birşey gelmiyor bu yüzden bu başlığı açtım hergün herkes bir fetih suresi okusun ve haftalık bağışlayalım orada nasıl durumda olduklarını bilemiyoruz askerlerimizin.RABBIM şuanda savaşta olan mehmetçiğimizin yardimcisi olsun INŞAALLAH her alanda zaferle mükafatlandirsin INŞAALLAH TÜRK ordusunu RABBIM...TÜRK ordusunun geldiğini duyan hainler basacak yer bulamasınlar RABBIM onları El-Kahhâr ismi hürmetine kahreylesin....

Sitede dua bölümü var buraya dini konular açmak yasak oraya açarsanız daha iyi olur. Bölüm dışı oluyor.

Yanlış politikalar yüzünden olan suçsuz günahsız masum insanlara oluyor.
Duayla biz neyi ne kadar değiştirebiliriz.
Ben sadece üzülüyorum ordaki askerlere kendi vatan toprağı bitti başkasının toprağınıda korumak savaşmak zorundalar.

Benimde eşim sınırda... hiç birinin tırnağına taş değmesin. Canlarımız hepsi... bizim whatsapta 70 kişilik grubumuz var zaten hergün okunuyor tesbih, sure, hatim. Elimden geldiğnce buraya da yazmak isterim. Allah razı olsun bu topiği açtığın için. Tek dileğim hepsinin sağ salim alınlarının akıyla dönmeleri♡

Tabiki doğru söylüyorsunuz bitanem haklisin ama ortada böyle bir durum var ve onlar şuan bizden yardım bekliyorlar hem maddi hem manevi biz dua etsekte etmesekte bu durum değişmicek

Sizleri anlayamayız biz yaşadığınız durum daha sıkıntılı bitanem ama elimizden gelen desteği vermek istiyorum benim eşim sınıra askere destek olmaya gitti ve döndüğünden beri kabus görüyo oradaki askeri düşünemiyorum bile

Kızlar bugün için ben 3 tane fetih okuyacağım sayıyı toplar perşembe günleri bağişlatirim kuran kursuna gidiyorum orada bağişlaticam illa herkes fetih okuyacak diye bişeyde yok okuyabilen tesbihatta yapabilir ama sayı önemli

Dua etmeniz yeterli :) bugun ona en ihtiyacım olan gün mesela doğum günüm. Evimden ayrı eşimden ayrı baba evinde pinekliyorum. Çünkü 15 saat uzak evim.. bugüne hamd olsun tabikide. Canları sağolsun. Dua etmeniz, farkında olmanız gerçekten huzur veriyor kendi adıma konuşym..

Bende varim ama bugun biraz yogunum affiniza siginsam olur mu bebek var ona bakiyom is guc var yemek yapmadim dualarimda birikti yarin hastaneden sonra okuyup bilgi gecsem olur mu sehercim

RABBIM yâr ve yardımcınız olsun INŞAALLAH tez zamanda sağ salim dönmelerini nasip eder RABBIM INŞAALLAH

Bende varim ama bugun biraz yogunum affiniza siginsam olur mu bebek var ona bakiyom is guc var yemek yapmadim dualarimda birikti yarin hastaneden sonra okuyup bilgi gecsem olur mu sehercim
Olur tabi kuzum ne demek bende senin tefriciyeyi bugün bağışlarım INŞAALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…