Aferin şurup

Lupetta

🍒🍒🍒
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
5.961
10.617
Kızlar doktor 5.5 aylık bebeğime Aferin pediatrik şurup yazdı. Yarım ölçek verildikten sonra internetten bi araştırayım dedim. 2 yaş altına kullanılmaz diyor? Bu konuda bilgisi olan var mı? Çook hafif öksürük ve boğazında kızarıklık var.

Bize de doktorumuz balik yağı reçete etti.Uzerinde +4 yaş çocuklar içindir yazar ama verebilirsiniz dedi.Belki sizinki de öyle bişey olabilir.

Aile hekiminiz mi yazdi? Genelde cocuk doktorlari kucuk bebeklere Aferin tarzi grip ilacladi vermek istemezler. Bir de aferin verdiyseniz ates düşürücü tarzi calpol falan vermemeniz gerek. Cok gecmis olsun.

2 yaş altına verilmez ama kilosu 2 yaş üstüdür o yüzden vermiş olabilir tabi doktordan iyi bilecek değiliz ama aferin şurubu ben kızıma içiremiyorum tadı kötü sanırım.

Aile hekiminiz mi yazdi? Genelde cocuk doktorlari kucuk bebeklere Aferin tarzi grip ilacladi vermek istemezler. Bir de aferin verdiyseniz ates düşürücü tarzi calpol falan vermemeniz gerek. Cok gecmis olsun.
Çok teşekkür ederim. Aynen öyle sağlık ocağı doktoru verdi. Calpol vermiyorum evet. Aferin yanlış mı sizce?

Merhaba tekrardan. Bebeğimi başka bi doktora götürüyoruz artık. Kendisi dediğiniz gibi bu tarz ilaçları 2 yaş altına ben vermiyorum dedi. Okuyacak olan olur da bilgisi olsun

X