Afedersiniz beyaz sümüksü akıntı neden olur bilen var mı ?

Senin ismine aşinayım ve tanımıyorum ama senin her yazdığın şey benim içimi ferahlatıyor. Tanımadığım insanların duasında olmak çok güzel birşey. Çok ama çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Galiba benim bu ay olmadı ilişki sonrası kahverengi pembe karışımı birşeyler geldi kızlar 20.günümde adetim başlıyor sanırım
Yerleşme kanaması diye düşünmüştüm bende ama adetine az kalmış.Hiç canını sıkma hiççç Allah her şeyin en iyisini bilir.Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur.Rabbim sana bana isteyen herkese en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin..Biliyorum lafta demekle olmuyor stres yapma üzülme demek ama kendin için dene birazda olsa rahatla takmamaya çalış..Farklı şeyler yap bir uğraş bul kendine kafayı direk oraya veriyoruz odaklanıyoruz ama böyle olmamalı ..Herkes hiç beklemedik anda oluyor düşünmediğin zaman oluyor diyor.Biraz da böyle deneyelim bakalım nasip ..Dualarımdasın canım

Çookkk teşekkür ederim Allah razı olsun ben de kendime istediğim kadar herkes için de istiyorum. Bu kulübe girmeden önce insan konu ne olursa olsun zannediyor ki sadece kendisinde dert var. Ama öyle değilmiş. Stresimi minimum ölçüde tutmaya çalışıyorum ama dediğiniz gibi zor. İnşaAllah Rabbim büyük diyorum

Bende de bu ay tutmadı eşin kontrole gitti mi canım benim adam akıllı bir sorun da yok ama tutmuyor sen ne zamandır deniyorsun
Eşimin testi iyi çıktı onda sorun yok da benim yumurtlama sıkıntım var. Dün kahverengi gelmişti bugün de aşırı aşırı az geliyor bir iki sefer geldi minik minik. Hala ped kullanmıyorum düşün,sadece peçeteye geliyor ve şeffaf uzayan parlak akıntım da geliyor
Neler olduğunu anlayamıyorum

Kilon var mı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…