Kontakt Lens Adore BLANCA (white)

Ne zaman satışa sunulur acaba?
Çok merak ediyorum. Bilgisi olan paylaşsın lütfen kızlar..
Bir de, daha fazla kaynak bulanlar yazsın biz de bakalım ben bu kızdan başka bulamadım.

ben yeni serisi deilde bi serisinden yeşilini almştm istrsenz resmde koyarm ama internettn almadm ben ankarada bi yerdn aldm diim dedm yeni seryle ilgili maalesef bi bilgm yok ama bilmiyorumkismile

türkiye.ye gelmişmi bu seri
daha öncede cok konusuldu ama ne gelen var ne giden :)

yok gelmedi bence ama vetman e soralım aslında o bütün markaları takip ediyor mutlaka bunu da ediyordur

kızlar youtube daki yoruma göre son fabrika/imalathane bunları üretmemeye karar vermiş ve şu an başka yeni seri üzerine çalışıyorlarmış ki bu da zaman alacakmış.....
yorum böyle artık o da ne karar sürer bilinmez :umursamaz:

hadi yaa .. nedenki acaba anlamadım ..
güzel mavileri vardı aslında =( bi an önce çıksada alıp denesek 1 tane =(

bu renkte elımde lens var arkadaslar isteyene verebilirim benım yesıl oldugundan cok acık durdu kullanamadım

cidden çok güzel görünüyorlar adorelerde ,fazlasıyla natureller ,evet inanmak güç cidden...
ama videonun alındaki yorumlarda bu yönde zaten ,kişiler bunun adore olmadığını savunup ,solotıca olduğunu iddia etmişler....
you tube videosunu umarım izleyebilirsiniz ...

http://www.youtube.com/watch?v=WAEP1-yJq9Q

son zamanlarda adore lens inceleyen -gören kullanan varsa fikirlerini yazarsa sevinirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…