Doğuma Hazırlık Adım adım hamilelik

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Dikkatli bakılınca görülüyor

Eklentiler

• 7A64A9F7-D175-4F9F-AC63-EA8F82455852.jpeg
    7A64A9F7-D175-4F9F-AC63-EA8F82455852.jpeg
    93,7 KB · Görüntüleme: 42
  • 9DFFB124-BB70-4B67-AA82-1CDFF3DDE5CA.jpeg
    9DFFB124-BB70-4B67-AA82-1CDFF3DDE5CA.jpeg
    153 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar nasıl gidiyor hamilelik bakalım?
Ben iş yerim ile uğraşıyorum hamileyim diye ben işten çıkarmaya çalışıyorlar. 😭😡 Allah'a havale ediyorum 🤲

Neler aldınız neleriniz eksik?

Kızlar nasıl gidiyor hamilelik bakalım?
Ben iş yerim ile uğraşıyorum hamileyim diye ben işten çıkarmaya çalışıyorlar. 😭😡 Allah'a havale ediyorum 🤲

Neler aldınız neleriniz eksik?
selam arkadaşım bu işin peşine düş mahkemeye ver. öyle bir dünya yok.

selam arkadaşım bu işin peşine düş mahkemeye ver. öyle bir dünya yok.
Haklarımı yedirme derdinde değilim. Ama hamileliimi burnumdan getirdiler her gün sinir stres üzüntüyle geçti. Bir rapor aldım geldim odamı boşaltmışlar bilgisayarımın şifresni sıfırlamışlar. Pandemi var işten çıkartamıyoruz e tazminatını vereceğiz hadi arabulucuya gidelm. Pislikler😡 rapor aldım şimdi. Doğum iznime 7 hafta var. Nasıl olacak bilmiyorum. Doğm iznime kadar bile idare edemediler. Devletten dopum paramı fln alim dedim yok diyorlar. Böyle devam ederlerse dava açacağım

Haklarımı yedirme derdinde değilim. Ama hamileliimi burnumdan getirdiler her gün sinir stres üzüntüyle geçti. Bir rapor aldım geldim odamı boşaltmışlar bilgisayarımın şifresni sıfırlamışlar. Pandemi var işten çıkartamıyoruz e tazminatını vereceğiz hadi arabulucuya gidelm. Pislikler😡 rapor aldım şimdi. Doğum iznime 7 hafta var. Nasıl olacak bilmiyorum. Doğm iznime kadar bile idare edemediler. Devletten dopum paramı fln alim dedim yok diyorlar. Böyle devam ederlerse dava açacağım
Allah yardımcımız olsun. Özel şirkettesin sanırım. Özeller böyle işte... beni de pandemi bahanesiyle eve gönderip ücret vermeme peşindeler. Henüz akıbetim belli değil. Ama pandemiyi her şeye bahane ediyorlarya Allah sorsun diyorum🙏🏼
Hiç bir çalışan kadını annelik hakkı sebebiyle işsiz bırakamazlar.
Hakkımızda hayırlısı olsun🙏🏼

Allah yardımcımız olsun. Özel şirkettesin sanırım. Özeller böyle işte... beni de pandemi bahanesiyle eve gönderip ücret vermeme peşindeler. Henüz akıbetim belli değil. Ama pandemiyi her şeye bahane ediyorlarya Allah sorsun diyorum🙏🏼
Hiç bir çalışan kadını annelik hakkı sebebiyle işsiz bırakamazlar.
Hakkımızda hayırlısı olsun🙏🏼
Evet özel şirketteyim canım. Hamile olduğumu umursamadan canımı çıkarttılar ben istifa edim diye ama dayandım.
Pandemi ücretsiz izninde 1070 tl alınıyor ama normal ücretszde ücrette alamıyorsun.
Hepsi Allah'ından bulsun🤲
Senin içinde hakkında hayırlısı olsun canım💐🥰

Bir haftalık regl sancısı, göğüslerde şişlik, bel ağrısı, koku hassasiyeti, duygusallık ve de gecikmeden sonra testim pozitif, kan testim de 10000’lerde sanırım 5.hafta bitmek üzere, yarın doktora gideceğim.

Bir haftalık regl sancısı, göğüslerde şişlik, bel ağrısı, koku hassasiyeti, duygusallık ve de gecikmeden sonra testim pozitif, kan testim de 10000’lerde sanırım 5.hafta bitmek üzere, yarın doktora gideceğim.
Hadi gözünüz aydın. Tebrik ederim,💐🤩

Kızlar merhaba kızlar 🙋 umarım siz ve bebeğiniz için her şey yolundadır.🤲

Bebek ihtiyaç listesi olan var mı ?
Özellikle ilk grebeliği olan tecrübesiz annelere yol gösterici olur diye düşünüyorum.
İnsan bilmeyince neyden ne kadar alacağına karar veremiyor, bir mağazaya girince ay bundan da almalıyım şundan da diyip kafayı yiyiorsunuz 😨

Kızlar merhaba kızlar 🙋 umarım siz ve bebeğiniz için her şey yolundadır.🤲

Bebek ihtiyaç listesi olan var mı ?
Özellikle ilk grebeliği olan tecrübesiz annelere yol gösterici olur diye düşünüyorum.
İnsan bilmeyince neyden ne kadar alacağına karar veremiyor, bir mağazaya girince ay bundan da almalıyım şundan da diyip kafayı yiyiorsunuz 😨
Merhaba arkadaşım. Yukarda oludum iş yerindeki mobingi. Ne durumdasın. Umarım istifa etmedin

Merhaba arkadaşım. Yukarda oludum iş yerindeki mobingi. Ne durumdasın. Umarım istifa etmedin
Merhaba cnm. Yok hayır etmedim tabiki. 1 yılda alınabilecek max. 40 günlük rapor hakkımı kullanıyorum. Son 7 günüm kaldı. Heyet almaya çalışacağım başka yolum yok. 32. Haftama 2.5 hafta kalıyor haklarımdan vazfeçmeye niyetim yok. Yıllık iznmi de vermiyorlar.
Bana dua eder misiniz pandemi de heyet almak zorlaşmış umarım alabilirim🤲💐

Merhaba cnm. Yok hayır etmedim tabiki. 1 yılda alınabilecek max. 40 günlük rapor hakkımı kullanıyorum. Son 7 günüm kaldı. Heyet almaya çalışacağım başka yolum yok. 32. Haftama 2.5 hafta kalıyor haklarımdan vazfeçmeye niyetim yok. Yıllık iznmi de vermiyorlar.
Bana dua eder misiniz pandemi de heyet almak zorlaşmış umarım alabilirim🤲💐
Hamilelere her türlü tolerans tanınıyor istanbuldaysan biraz zorlarlar seni gerçi. Durumu anlat, hamileliğin çok şans getirdiğine inanıyorum. Sihirli bir değnek varmışta her istediğin oluyormuş gibi. Bu arada seni kovarlarsa çok ciddi dava açar ve havada karada kazanırsın donlarına kadar alırsın. Sakın yılma

Hamilelere her türlü tolerans tanınıyor istanbuldaysan biraz zorlarlar seni gerçi. Durumu anlat, hamileliğin çok şans getirdiğine inanıyorum. Sihirli bir değnek varmışta her istediğin oluyormuş gibi. Bu arada seni kovarlarsa çok ciddi dava açar ve havada karada kazanırsın donlarına kadar alırsın. Sakın yılma
Yok cnm İstanbul'da değilim. Dava aç sen sürünürsün 5 yıl sürer diyor. Sürsün dedim daha gazla kazanırım fazla mesaisi resmi tatilde çalışması fln.. hem pandemi yasağından dolayı kovamıyorlar hemde hamileyim diye.
İnşallah dediğiniz gibi tolerans tanırlar 🤲pandemide çalışmak zaten zorladı bir de ben covidlilerle ilgileniyorum.
İnşallah şanslıdır oğlum annesi pek şanslı değil ama🙈🙃 haftaya heyet almak için uğraşacağım

X