Doğuma Hazırlık Adım adım hamilelik

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

klbkbr

Guru
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
1.689
1.155
Merhaba arkadaşlar.
Evet artık hamile oldugunuzu öğrendiniz 🤩🎊🎉
5-6-7 haftalik hamilesiniz ve hayatımızda yeni bir surec başlıyor. Ilk doktor kontrolune gittiniz kese görüldü 😍🥰
Bundan sonraki süreçleri paylaşalım,birlikte ilerleyelim, yaşadıklarımızı anlatalim istiyorum.
Bana katilir misiniz?

Merhaba :)
5. Haftadayım. İki BHCG den sonra doktor değerlerin iyi olduğunu söyledi. Ultrason gününü bekliyoruz artık. Hiç deneyim ya da bilgim yok bu süreç hakkında.

Cilt ve vücut bakımı için ne tarz ürünler tercih edilmeli. Tavsiyeniz var mı?
Beslenme düzeniniz nasıl? Çay kahve tüketimini sınırlandırabildiniz mi?

BEn de 6+4 üm ve ilk hamileliğim.1 hafta once dr gittim keseyi gorduk cok şükür.2 hafta sonra gel kalp atışını duyalim dedi acaba ben garanti olsun diye +1 hafta sonra mi gitsem kesin duyulur mu sizce?

Cay kahve cok tüketen biri degildim. Kahveyi komple bıraktım,çayı da sadece sabah kahvaltisinda.
Dr sizlere vitamin olarak ne verdi kizlar?
Ben hamilelik oncesi folik asit kullanan biri degildim bana sadece decavit verdi. Kan tahlillerimde demir eksikligimde cikti. Folikte kullanim mi ayrica dedim gerej yok dedi. Ama hic emin olamadım

BEn de 6+4 üm ve ilk hamileliğim.1 hafta once dr gittim keseyi gorduk cok şükür.2 hafta sonra gel kalp atışını duyalim dedi acaba ben garanti olsun diye +1 hafta sonra mi gitsem kesin duyulur mu sizce?

Cay kahve cok tüketen biri degildim. Kahveyi komple bıraktım,çayı da sadece sabah kahvaltisinda.
Ben hamilelik oncesi folik asit kullanan biri degildim bana sadece decavit verdi. Kan tahlillerimde demir eksikligimde cikti. Folikte kullanim mi ayrica dedim gerej yok dedi. Ama hic emin olamadım
Folik asit verdi canım kullan gerçi benim bulantı kusmadan migdede kalmiyorki senin bulantıların başladımi

Beni kalp atışı ve kese için 6. Hafta çağırdı doktor. Haftaya randevum. Duyulur sanırım kalp atışı siz gittiğinizde de.
Tüp bebek merkezine gidiyorum hâlâ. Henüz kadın Doğum bölümünden randevu almadım. Folik asit bir süredir kullanıyorum doktor tavsiyesiyle.
Folita ve Folbiol kullandım şimdiye kadar.

kızlar merhaba topic hareketsz kalmış ben de 8 haftalık bebiş bekliyorumm
Şu şubat anneleri grubu olunca burası böyle oldu. Ben orayı bilmeden açmıştım. Ama orası da çok kalabalık yazdıklarımız arada kaynıyor sürekli başka başka konulara geçiliyor yetişilmiyor 🤦🏻‍♀️🤣

Merhaba 🖐 ben de dun ogrendim. 4 veya 5 haftalik olabilirmis bebisim. Pazartesi bi doktora gidicez bakalim hayirlisi ile 😊😊😊😊

merhabalaarrr bende şimdi kan sonucunu öğrendim 66,1 daha doktora gidip kesinleştiremedim. inşallah aranıza katılırımm :KK33: :KK33: :KK200:

X