Adetten Önce Kan Testi

Shnshn

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
30
8
30
Kızlar merhaba . Adete 10 gün kala kanda gebelik testi yaptırdım. Her zaman 0.100 çıkarken 1.05 çıktı . Şimdi adetime 3 gün var . Yaklaşık 10 gündür göğüslerim çok hassas ve kasıklarımda batmalar oluyor. Daha önce de adet günüm yaklaşınca kasıklarımda ağrı olurdu ama şimdi ağrı gibi değil anlık batmalar. Sizce bir ihtimal var mıdır?

bence bir ihtimal var. yarın sabah ilk idrarla yaparsan çıkar gibi.
İnşallah ya erken gebelik testi alıp yapmayı düşünüyorum . Sonucu doktora da göstermedim kanı acilden vermiştim zaten nasılsa negatiftir diye ama forumdaki yazıları okuyunca bir umut geldi

İnşallah ya erken gebelik testi alıp yapmayı düşünüyorum . Sonucu doktora da göstermedim kanı acilden vermiştim zaten nasılsa negatiftir diye ama forumdaki yazıları okuyunca bir umut geldi
erken testlerden alma bosuna. acaba ikinci çizgi yanlış mı diye düşünür durursun. en temizi kaset test daha da temizi kan testi :)

Adet olmadığınız sürece umut var demektir. Siz adet günü tekrar kan verin hakkınızda hayırlısı olsun inşaallah

Teşekkür ederim ama psikolojik olarak çok yoruldum Rabbim hayırlısıyla beni mahrum bırakmasın artık mucizesinden ...
Bizde çok bekledik asla vazgeçme varsa bir sorun iyi bir doktor bul ve elinden geldiğince dua et ettir

Bizde çok bekledik asla vazgeçme varsa bir sorun iyi bir doktor bul ve elinden geldiğince dua et ettir
Gittim doktora çocuk düşünmeye başladığımızda bir sorun varsa tedavi olayım diye ama hiçbir şey çıkmadı . Vardır bir sebebi diyorum her ay
Sizin var mı bir öneriniz ? Ne kadar beklediniz

Gittim doktora çocuk düşünmeye başladığımızda bir sorun varsa tedavi olayım diye ama hiçbir şey çıkmadı . Vardır bir sebebi diyorum her ay
Sizin var mı bir öneriniz ? Ne kadar beklediniz
Eşinde gitti mi ?
İkinizde de sorun yoksa at kafandan gez biraz. Bende pko vardı 3.5 yıl boyunca doktorlardan duymadığım laf kalmadı ve yinede bırakmadım çok şükür bu güne kadar geldik.
Sizde canı gönülden dua edin bir sorun yoksa zamanına vardır. Hayırlısını istemekten vazgeçmeyin. Allah o kadar büyük ki. Yeter ki umudunuzu yitirmeyin

Eşinde gitti mi ?
İkinizde de sorun yoksa at kafandan gez biraz. Bende pko vardı 3.5 yıl boyunca doktorlardan duymadığım laf kalmadı ve yinede bırakmadım çok şükür bu güne kadar geldik.
Sizde canı gönülden dua edin bir sorun yoksa zamanına vardır. Hayırlısını istemekten vazgeçmeyin. Allah o kadar büyük ki. Yeter ki umudunuzu yitirmeyin
Çok haklısın inşallah ben de kavuşurum :) Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin sana da :)

Çok haklısın inşallah ben de kavuşurum :) Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin sana da :)
Amin Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaallah. Aklından çıkar dedim biliyorum zor ama emin ol unutunca olacak :)

Amin Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaallah. Aklından çıkar dedim biliyorum zor ama emin ol unutunca olacak :)
her ay zaten bu sefer akışına bıraktım umursamıyorum diyorum şu adet günüm yaklaşınca stres basmaya başlıyor. Onu bi atlatırsam inanıyorum ben de olacak

Adetinden 10 gün sonra bir uğraş bul kendine. Çok iyi gelecek.
Çalışıyorum aslında ama artık paranoyak oldum . Ama bu ay öyle olmayacak inşallah ya çünkü düşündükçe yıpranıyor insan . Ben kendimi ne kadar hırpalasam da bi zamanı var işte hayırlı zaman ...

X