Adetten 6 gün önce kanamam var yerleşme olabilir mi

lukazess

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2023
12
0
24
Temmuz 24 adet oldum 27 Temmuz'da bitti. Yumurtlama dönemi başlamadan bir gün önce ve yumurtlama döneminde toplamda 4 kez ilişki yaşadım. Dün günlük pedim de sarı akıntı vardı peçete ile silince çok hafif pembe sürüntü geldi, bu günde sabah koyu kahve kan geldi az önce gittim koyu kırmızı kan vardı. 2 gündür belim çok ağrıyor iştahım yok dün başım tüm gün ağrıdı. adetime 5 gün var bu yerleşme kanması mı? yoksa adet mı? normalde düzeli adet olan biriyim sadece 1 gün oynama olur 6 gün önceden akıntı ile başladı idrar testi yaptım negatif

Son düzenleme:
Ben yaşamadım ama okuduğum kadarıyla yerleşme kanamasına benziyor. Diğer belirtiler için biraz erken sanki, ama mutlaka erken gebelik testi yapın. İnşallah gebesinizdir 🌸
Bir de tavsiyem bol bol su için ki, eğer akıntı ve lekelenmeler enfeksiyon kaynaklıysa şimdiden önlem almış olun.

Ben yaşamadım ama okuduğum kadarıyla yerleşme kanamasına benziyor. Diğer belirtiler için biraz erken sanki, ama mutlaka erken gebelik testi yapın. İnşallah gebesinizdir 🌸
Bir de tavsiyem bol bol su için ki, eğer akıntı ve lekelenmeler enfeksiyon kaynaklıysa şimdiden önlem almış olun.
Erken İdrar testi negatif kan da 9 çıktı ama benim beta hggc normal zamanda da 5-30 arasında çıkıyor ondan dolayı kan testine güvenemiyorum

X