adetten 3 gün önce testte tek çizgi yanılma payı varmı

muhabet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
234
4
kızlar batıma 3 gün kala fortel gebelik testı yaptım tamamen negatif acaba yanılmış olailirmi testınde 3 gün önce negatif çıkıp sonradan hamile oldugunu anlayan varmı

fortel genelde 5 gün öncesinden doğru yanıtı veriyor ,demekki hamile değilsiniz ,ama bir ihtimal yanılma payını düşünürsek ,adetten 1-2 gün geçince tekrarlayın ,net sonucu alırsınız..

valla canım benim bhcg kanda 270lerde çıktığında ilk gebeliğimde idrar testinde 2. çizgi var demeye bin şahit lazımdı
o nedenle yanılma payı var
adet günün geldiği halde kanaman başlamadıysa kan tahlili yaptır

adetim 2 gün gecikti dün kan testi yaptım 0.06 çok moralim bozuldu ama hala tık yok adetim gelmedi

moralini bozma canım
sıkıntı da yapma sen böyle kastıkça adet döngüsü iyice şaşabilir rahat ol canım

benimde adetime şuan 3 gün var yaptım ve neagatif çıktı.hala uumtluyum( adet tarihim geçsin bidaha yapıcam inş

Sonuç ne yazık ki hüsran.kırmızıyı gördüm sonunda...

benimkide maalesef geldı 4 gün gecikmiştim oysaki çok umutluydum artık bu aya diyemiycem 4 ay işim dolaysiyla yurtdişindayım eşimle ayrıyız burda da bir doktora gittim igne varmış kaltsiy hlor adı hamilelige yardımci oluyormuş birçok iş arkadaşlarım 10 gün o igneden alıp hamile kalmışlar bende istanbula dönmeme yakın ondan alıcam bakalım etkisi olursa paylaşırım ALLAH en kısa zamanda tüm isteyenlerin kucagını doldursun.

bence yanılma payı oluyor etrafımızdan hep duyuyoruz çünkü.genelde adetten önce test yapanların negatif çıkıyor adetten 1 hafta sonra test yapınca doğruyu gösteriyor.ama ben adetimden 1 gün önce test yapmıştım 2. çizgiyi ilk o zaman görmüştüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…