Adetleri düzenli olup hamile kalamayan arkadaşlar var mı ? Yardım :(

deniz0509

Birgün geliceksin bebeğim
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
742
10
39

Merhaba Akadaşlar,
Adet günlerim hemen hemen gününe denk geliyor. Mesela 3 Kasım, Kasım 30, Aralık 31 ve şimdi ocak 28. Ama malesef 8 aydır deniyoruz olmuyor. Acaba bu tarihler düzensiz mi? Nasıl takip etmem lazım lütfen bana yardım edebilir misiniz?

canım okuyanlar artık bıkacak ama sana anlatayım
ben 28 günde bir adet olurdum, saat gibi şaşmazdı ama bir yıl hamile kalamadım, bir yıl olmaması çok normalmiş, zaten 13.ayda kimyasal gebelik yaşadım,14.ayımda hamile kaldım, bence canım bir yılın dolmasını bekle, biraz sabır,,, bir de ben kimyasal gebeliğimde de gerçek gebeliğimde de adetimin 12 ve 14.günleri birlikte olduk, ve eminim ki ben 14.günde hamile kaldım, sende günlerini takip et, 12,14 ve 16.günlerini değerlendir, inşallah bebişine kavuşursun, ama dediğim gibi bence bir yıldan önce tedaviye başlayıp boşyere ilaç yüklemesi yaşama, az bir zaman kalmış zaten, inşallah beklemeden kavuşursun meleğine....

bence de bir yılın dolmasını beklemelisin,hersey duzgun olsa bile hormonlar ancak düzene giriyor,doktorlar da tedaviye baslamadan önce bir yıl opsiyon tanıyorlar,ben de 11. ayımda hamile kalmıstım..Allah hayırlısıyla çift çizgiyi görmeyi nasip etsin:))

canım okuyanlar artık bıkacak ama sana anlatayım
ben 28 günde bir adet olurdum, saat gibi şaşmazdı ama bir yıl hamile kalamadım, bir yıl olmaması çok normalmiş, zaten 13.ayda kimyasal gebelik yaşadım,14.ayımda hamile kaldım, bence canım bir yılın dolmasını bekle, biraz sabır,,, bir de ben kimyasal gebeliğimde de gerçek gebeliğimde de adetimin 12 ve 14.günleri birlikte olduk, ve eminim ki ben 14.günde hamile kaldım, sende günlerini takip et, 12,14 ve 16.günlerini değerlendir, inşallah bebişine kavuşursun, ama dediğim gibi bence bir yıldan önce tedaviye başlayıp boşyere ilaç yüklemesi yaşama, az bir zaman kalmış zaten, inşallah beklemeden kavuşursun meleğine....

evet canım haklısın,
en iyisi beklemek
çok teşekkür ederim

canım galiba sende benimgibi stresli olanlardansın...streste engelliyor gebe kalmayı..rahat olup düşünmemeye çalış...
ben bunu bir türlübaşaramıyorum tabi..:KK43:

canım öncelikle dr'a git o seni aydınlatacaktır eğerki bir sorununda varsa(Allah korusun)tedaviyle olur hadi hayırlısı......

X