Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Arkadaslar merhaba. Ben yasmin kullaniyorum. 5 aydir
Yalniz kabiz oldugum icin 2 gun surup kulkandim. Surubu 8 da yasmini 11 de ictim aksam. Sabah 7 gibi ishal oluyordum. 2 gun kullandim surubu. Suryp icerken iliskim olmadi esimle. Ishalden 2 gun sonra iliskim oldi. Tabi dogum kontrol haplarimida duzenli ictim. Hap beni korumusmudur. Zaten yasmini ictikten 7 saat sonra falan ishal oluyordum.

Bende bu ay kendimi siteden uzak tutup kafama takmamaya çalıştım. Yoksa hergün sitede forum sayfalarını okuyup kafamı karıştırıyordum. Bugün dayanamadım test yaptım sonra size yazmak istedim. Benim de test akşama kadar durdu ama ikinci çizgi silikte olsa hiç çıkmadı. Galiba bi doktora görünmeliyiz. Eşimde yada bende sorun varsa tedavi olalım. İnşallah birimizden güzel haberler gelir.

Ne kadar süredir evlisiniz ki

Dün oldum canım. Artık gelecek aylara bakacağız. Sen testleri yaptırdın mı?Doktora ne zaman göstereceksin?
Hayırlısı inşallah gelecek ay güzel haberleri alırız canım. Ben yaptırmadım canım eşim önce kendisi test yaptırmak istedi bu hafta onun testlerini yaptıracağız. onda bazen ağrı oluyor varkisol deniyor galiba yanlışta yazmış olabilirim ondan şüpheleniyoruz inşallah değildir bakalım onun sonuçları bi alalım olmadı diğer aylar gerekirse ben yine test yaptırırım.

Hayırlısı inşallah gelecek ay güzel haberleri alırız canım. Ben yaptırmadım canım eşim önce kendisi test yaptırmak istedi bu hafta onun testlerini yaptıracağız. onda bazen ağrı oluyor varkisol deniyor galiba yanlışta yazmış olabilirim ondan şüpheleniyoruz inşallah değildir bakalım onun sonuçları bi alalım olmadı diğer aylar gerekirse ben yine test yaptırırım.
İyi düşünmüşsünüz bence. zaten sen daha önce test yaptırmıştın.gerekirse sen yine gidersin.

Biz altı aylık ecliyoz
Ama eşimin ailesinden kaynaklı çok sıkıntı çekiyorum

Yarın obur gun kapı önüne koycak diye istemiyorum
Kocamla aramız iyi olsa da biraz beklemek istiyorum..
İster yıllarca tanı istersen görücü usulü evlen evliliğin 1 yılı zor geçer canım. Aynı evde yaşamak çok farklıdır. Tabi sen bilirsin ama 1 yıl dolmadan bebek düşünme yoksa bebek sadece sorunlarınızı çözmek yerine üstünü kapatır ve daha sonraki süreçte sorunlarınız tekrar devam eder. Eş aileleri de ayrı problemdir. Ama eşin yinede seni mutlu etmeye çalışıyorsa ailesinin yaptıklarını görmezden gel ve mesafe koy aranıza. Allah yardımcın olsun.

İster yıllarca tanı istersen görücü usulü evlen evliliğin 1 yılı zor geçer canım. Aynı evde yaşamak çok farklıdır. Tabi sen bilirsin ama 1 yıl dolmadan bebek düşünme yoksa bebek sadece sorunlarınızı çözmek yerine üstünü kapatır ve daha sonraki süreçte sorunlarınız tekrar devam eder. Eş aileleri de ayrı problemdir. Ama eşin yinede seni mutlu etmeye çalışıyorsa ailesinin yaptıklarını görmezden gel ve mesafe koy aranıza. Allah yardımcın olsun.
Canim mesafe koyamiyorum esim izin vermiyor

Çünkü ailesi ile işi de bir. Yemegimizde.

Aynen dediğin gibi canım bizde öyle düşündük önceden test yaptırmıştım zaten. Rabbşm hepimize kurban bayramında bebek mutluluğu ile geçirtsin inşallah
Evet şimdi önümüzdeki aya bakacağız. Ama mutlaka farklı şeylere odaklanmalıyız. Ne bileyim yapmaktan keyif aldığımız şeyler, belki bir uğraş.. kafa dağıtmak bence bu süreçte bizlere daha iyi gelecek

Evet şimdi önümüzdeki aya bakacağız. Ama mutlaka farklı şeylere odaklanmalıyız. Ne bileyim yapmaktan keyif aldığımız şeyler, belki bir uğraş.. kafa dağıtmak bence bu süreçte bizlere daha iyi gelecek
aynen canım ama ister istemez insanın kafasında sürekli acaba oldu mu diyede kalıyor. keşke kafamızdan atabilsek...

Arkadaslar merhaba. Ben yasmin kullaniyorum. 5 aydir
Yalniz kabiz oldugum icin 2 gun surup kulkandim. Surubu 8 da yasmini 11 de ictim aksam. Sabah 7 gibi ishal oluyordum. 2 gun kullandim surubu. Suryp icerken iliskim olmadi esimle. Ishalden 2 gun sonra iliskim oldi. Tabi dogum kontrol haplarimida duzenli ictim. Hap beni korumusmudur. Zaten yasmini ictikten 7 saat sonra falan ishal oluyordum

X