Adetin kaçıncı gün gecikmesinde gebe olduğun ögrenilir

Planlı gitmiyordum. Aslında iyi oldu bugün olmam. Pazartesi kadın doğum randevum var. 3.güne denk geliyor hormonlarıma baktırabilirim
Baktırdınız mı hormonlara sonuç nedir benimde
bi sorum olacaktı
Temmuz 3 hsg çekildim 29 temmuzda regl oldum 31 temmuzda bitti
12 Ağustos geceden beri arada kahverengi lekelenmeler oluşuyor konu açacağım bende

bi sorum olacaktı
12 Ağustos geceden beri arada kahverengi lekelenmeler oluşuyor konu açacağım bende
Hormonlarım normal çıktı. Doktorum duphaston verdi. 14ünde başla dedi. Gebelik olursa kontrole gel gebelik olmazsa yine reglin 3.günü gel tekrar bakalım dedi.
Genel olarak ufak tefek sorunlar çıktı tabi hormonlarımda ama doktor herkeste olabilen normal şeyler aşırı bir dengesizlik yok dedi

bi sorum olacaktı
Bu arada sizin yumurtlama kanaması olabilir. Regliniz kısa sürmüş 3 gün.
Yumurtlama dönemindeyseniz vücut akıntıyla beraber içerde kalan regl bitiminde ki kahverengi kanı atıyor normal bu

Hormonlarım normal çıktı. Doktorum duphaston verdi. 14ünde başla dedi. Gebelik olursa kontrole gel gebelik olmazsa yine reglin 3.günü gel tekrar bakalım dedi.
Genel olarak ufak tefek sorunlar çıktı tabi hormonlarımda ama doktor herkeste olabilen normal şeyler aşırı bir dengesizlik yok dedi
İnşallah gebeliğiniz oluşuyor benimde durum anlattığım gibi şuan

X