Adetin kaçıncı gün gecikmesinde gebe olduğun ögrenilir

TOMURCUK_27

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2022
566
220
25
Adetin kaçıncı günü gebelik testi pozitife döner kan değeri verilir
Benim adetimin gecikmesinin dördüncü günü test yapıyorum negatif çıkıyor neden acaba pozitife döner mi olursa inşallah ilk gebelik olacak yardımcı olur musunuz belirti galan yok tek belirti adetin bir kaç gün gecikmesi

Biraz daha bekle bakalım. Geç döllenme olabilir. Bazen aşırı stres ve ağır spor bile etkiliyor regl tarihini. Yine olmazsan kaset test yerine erken gebelik yap iki gün sonra.

aa sen hsg çekimiştin dimi inşallah vardır ya

geç döllenme de 10 güne kadar belli ediyormuş galiba. Bende gecikmemin 10.günündeyim kan 1 çıktı. Yani tık yok ama regl de yok. Bu ara mevsimsel birşey galiba birçok kadın uzun süre gecikmiş

bende çekileceğim inşallah cesaret edersem eğer hamile olursan cok umutlanacağımm dua ediyorum senin için inşallah vardır
Ya inşallah Daha öncelerden hep erken adet olurdum bu ay hsg çekildim Ovülasyon testi kullandım normalde hep erken adet olurken bu defa dört gün geçiyor test yapıyorum negatif çıkıyor neden öyle oluyor bilmiyorum kaç gün geçmesi gerekiyor kan testi versem mi hani ilk olacak hamile kalırsam tek belirti bu adet gecikmesi başkada bir şey yok

geç döllenme de 10 güne kadar belli ediyormuş galiba. Bende gecikmemin 10.günündeyim kan 1 çıktı. Yani tık yok ama regl de yok. Bu ara mevsimsel birşey galiba birçok kadın uzun süre gecikmiş
Aaa öyle mi mevsimsel olabileceğini ilk defa sizden duydum ben de öyle test yapıyorum negatif çıkıyor regl yok

Canım sende bişeyler olursa haber verir misin peki doktora falan gittin mi 10 gün geçmiş az bir süre değil seninde

Evet canım hsg çekilmiştim inşallah vardır adetim normalde hep erken olurdu bi iki gün bugün dört gün geçiyor
Merhaba Regl oldunuz mu ? Bende geçen ay hsg çektirdim ve benimde 3 gün gecikmem var ve testler ilk negatif saatler geçince silik çizgi çıkıyor. Merak ettim sonucunuzu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…