Aile Planlaması adetin ilk günü ya da başka bir günü...

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

ortmenim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2012
731
150
arkadaşlar 14 temmuzda düğünüm var adetin 1. günü başladım acaba koruyuculuğu olur mu nerden anlayacağım güvenemiorumda ya yanlış kullandıysam diye yine diken üstünde olucam sanırım bazı yerlerde 3. günü başlanır falan diye okudum inş doğru kullanmışımdır

doğru başlamışsın, 1 kutu bitince koruyuculuğu da başlıyor

Malesef korumaz çünkü ilk ktu henüz bitmemiş oluyor... Eczacı bana ilk ve 5. gün arası demişti ama yine de ilk gün başlaman iyi olmuş... Ama malesef ilk kutu bitene kadar ek yöntemler uygulamak zorundasın...

cnm doğru başlamışsın ama koruycuğunun tam olması için 1.kutunun tamamen bitip 2.ciye başlamış olman lazım bi süre ek koruma yöntemi kullan 2. kutuya 1. bittikten sonra 8. gün başlıosun unutma 7gün ara vriosun

zaten ikinci kutunun 6.hapında falan düğünüm olacak ama ilk kutudan sonra hapı bıraktığımda adet olmazsam düğün günü hastalanırsam diye korkuyorum 7 günlük sürede adet olmazsam iknici kutuy başladığımda olur muyum kızlar çünkü yeni başladım bünyem düzene girmemiş olabilir

merak etme ilk kutu bitince regl olursun ama olmasan bile 8. gün yeni kutuya başlarsın ilaç içtiğin sürece regl olmazsın

merak etme ilk kutu bitince regl olursun ama olmasan bile 8. gün yeni kutuya başlarsın ilaç içtiğin sürece regl olmazsın

Ama bu da iki ay olamamak demek şişkinlik demek sinirlilik demek off doğal olana müdahale edince böyle oluyor işte ama ne yapalım başka çare yook:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…