Adetin bittiği gün hamile kalan var mı?

Arkadaşlar geçen gün test yaptım pozitif çıktı hamileymişim gerçekten:) sonrasında da doktora gittim 4 haftalık dedi. Teşekkür ederim cvp veren herkese
Biliyormusun bence bende bu ay adetim biter bitmez yumurtam olgunlaştı değerlendirdik bata 10 gün kala pembemsi Bi leke geldi sonra kahverengiye döndü 3 gün devam etti şimdi Eğer 28 güne göre adet olursam ki hep öyle olmuştur 4 gün var bata çok heyecanlıyım inşallah bende sizin gibi adet bitiminde hamile kalmışımdır Dua edin bana lütfen sizin adınıza çok sevindim Sağlıcakla büyüsün bebeğin

Ay Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin umarım doğrudur sonuç nedir belli oldu mu çok merak ettim

Hayırlısı olsun demekki sağlıklı değilmiş diyip moral bulabilirsin. Ama bir kere oldu bak demekki sorun yokmuş gönlün rahat olsun yine olacaktır. Benim de bir senedir olmuyor sen bana umut oldun adet biter bitmez denedik bakalım belki benim de öyle olmuştur. Annem bana adet dönemindeyken hamilr kalmış olmaz sanmış adetken olan ilişkiden hamile kalmış. Her zaman bir umut vardır

Artarmı dersin ya hiç adet olacak gibi hissetmiyorum ya birde göğü uçlarımın çevresi büyüdü ve içi dolgun dolgun çok garip şimdi farkettim acaba reglmi olucam
Sana tavsiyem negatifse testin pozitif olacakmış gibi yaşamaman çünkü sonrası çok acı oluyor kendimden biliyorum asla negatif sonuca inanmıyordum geç döllenmişimdir falan diyordum ama sonuç hep hüsran kendi kendimin katiliyim yani işkence bu boşver negatifse hamile değilim de diğer ay umudun olsun

İnan hiç öyle düşünmüyorum hatta şimdi büyük Bi temizliğe giriştim ama ne Bi adet ağrısı var nede başka bişey relaxsım yani tavsiyen için teşekkür ederim bende senin gibi düşünüyorum hayatı kendime zindan edemem

Artarmı dersin ya hiç adet olacak gibi hissetmiyorum ya birde göğü uçlarımın çevresi büyüdü ve içi dolgun dolgun çok garip şimdi farkettim acaba reglmi olucam
Kıyaslamak gibi olmasın ama genelde kimyasal gebelik yaşayınca o değerlere iniyor geri. Ama sizin regl de gecikmiş, geç döllenme olabilir ki istiyorsanız da inşallah öyledir. Doktorun bana dediği şuydu, kimyasal gebelik yaşamak vücutta yumurtlamanın olduğunu ve en az bir tüpün mutlaka sağlıklı olduğunu gösterir demişti. İnşallah hepimizin kucağı dolar gerçekten Allah isteyen kimseyi mahrum etmesin

Benim de bir sene oldu hala tık yok ama bir senenin sonunda gebelik ihtimali baya artıyo diyolar. Bide rahim filmi çekilenler ilk aylarda hamile kalıyormuş artık rahim filmi çektirsem mi diye düşünmeye başladım.

Amin canım teşekkür ederim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…