Adetin bittiği gün hamile kalan var mı?

panikatakhastasi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2022
122
83
28
Kızlar bir sorum olacak lütfen bilen biri yardımcı olabilir mi? Öncelikle hamilelik isteyen herkese Allah nasip etsin, olmaması ne kadar zor bilirim çünkü 1 senedir hiç korunmadık ve doktorun belirlediği tarihlere göre korunmadan ilişkiye girmemize rağmen Rabbim nasip etmedi. Kontrollerimizde bi sıkıntı da çıkmadı ama olmadı maalesef düzenli adet görüyorum 28 günde bir olacak şekilde. Her ay adet başlangıcımdan itibaren sayıp 10. günden itibaren 2 gün arayla birlikte olmamızı söylüyordu doktor. Bu ay ilk defa adetimin bittiği gün birlikte olduk, üzerinden tam 7 gün geçti ve tam şuanda lavaboya gittiğimde akıntıyla karışık pembemsi kan gördüm. Boşa umutlanmak istemiyorum ama bu yerleşme kanaması olabilir mi? Adetime henüz 17 gün var bu kadar erken olabilir mi, adetimin son günü yumurtlama yaşıyor olabilir miyim? Belki de bu yüzden bir senedir hamile kalamadım şuan aşırı umutlandım var mı bu durumu bu kadar erken yaşayan? Okuduğunuz için hepinizden Allah razı olsun şimdiden hakkınızı helal edin

Ben adetimin hemen bitişinde hamile kaldım çünkü sonrasında birliktelik yaşamadık ve 1 yıldır olmuyordu bebek istememize rağmen. Ama bende kanama falan olmadı. İnşallah en kısa zamanda sizinde olur. Hiç umursamadan ümitlenmeden bekleyin hiç ummadığınız anda geliyo çünkü

O kadar akıntıyla karışık bir kandı ki peçetede görmesem ben de anlamazdım zaten sabahtan beri yoğun da bir akıntım var:) ay umut oldunuz bana her ne kadar ümitlenmemek için kendimi zorlasam da :) en azından bu da benim için bir gelişme inşallah vardır yoksa da Allahtan derim yine de her ay boş çekmektense bunu ilerleme sayar yine şükrederim:) Allah razı olsun teşekkür ederim

İnşallah vardır hayırlısıyla bende hep 12. Gün falan sayardım meğerse adet bitimi hemen oluşmuş yumurta inşallah sizede böyle sürpriz olur

İnşallah vardır hayırlısıyla bende hep 12. Gün falan sayardım meğerse adet bitimi hemen oluşmuş yumurta inşallah sizede böyle sürpriz olur
Bir senedir biz de doktor kontrolünde hep adet günümün üstüne 10 gün ekleyip 11. gün birlikte oluyoduk ilk kez artık saldım bu ay uymicam kafamıza göre olsun dedim. Belki de adet bitimi yumurtladığım için hamile kalamadım artık bizde bi sorun olduğuna inandırmıştım kendimi Âmin inşallah valla çok mutluyum Allah sağlık sıhhat hayırlı ömür versin yavrunuza

Amin teşekkür ederim en kısa zamanda sizede nasip etsin inşallah

yumurtlama donemınde de akıntı olur oyle catladıgında leke gelır falan:) degerlendırın bence :)

yumurtlama donemınde de akıntı olur oyle catladıgında leke gelır falan:) degerlendırın bence :)
Değerlendirdim inşallah tutar bu ay yine de umudum var çok yorum okudum adetinin son günü bir ilişki ile hamile kalan artık gerisi takdiri ilahi :) Allah her isteyene nasip etsin

kardeş bunu bıze sorana kadar al bir test yap yanı cok zor degıl

Hayırlı olsun ya valla sevindim. Adetin bittiği gün kaldığınızdan emin misiniz? Tek ilişki mi olmuştu?

Hayırlı olsun ya valla sevindim. Adetin bittiği gün kaldığınızdan emin misiniz? Tek ilişki mi olmuştu?
Yok tek ilişki olmadı ama son adet günümden tam bir hafta sonra yerleşme kanaması gördüm. Sonrasında zaten birliktelik olmadı. Adetime de 10 gün varken kan tahlilim pozitif çıktı. Ama maalesef geçen gün yine kanamam oldu ve muayene olduğumda gebeliğimin sonlandığını öğrendim..

Çok üzüldüm, umarım tekrar en kısa sürede güzel haberler alırsın

Pardon düzeltiyorum takvime baktım da kanamanın olduğu zaman yine birliktelik olmuş çatlama kanamasıdır diye son kanamamı değerlendirmişim ama sonrasında zaten test yaptım pozitif çıktı o yüzden onu es geçiyorum büyük ihtimalle yerleşme kanamasıydı o da zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…