Adetin 3. Günü yapılan hormon testleri

Veririm tabi.Sen niye göstermedin sonuçlarını?Yeni mi yaptırdın
bende gösterdim sorun yok dedi sadece amh biraz sınırda ama yinede hamile kalabilirsin dedi ama istersen bekleme tüp yaptır dedi ama şuan için imkanım yok biraz doğal denemek istiyorum sadece senin doktorun ne yorum yapacak sana onu merak ettim bana bi tedavi de uygulamadı

Anladım ben haftaya ancak gösterebilirim sonuçları 1 hafta 10 günden önce gösteremicem diğer işlemler için randevular filan ancak o zamanları bulacak mama haberdar ederim

Miyom ilacla eriyor mu ,nasil yani?o kist olmasin

Miyom ilacla eriyor mu ,nasil yani?o kist olmasin
Hayır miyomdan bahsediyorum rahim duvarında 5-6 cm büyüklüğünde miyomum vardı doktorum şekerli ve hamurlu gıdaları yasakladı ve doğum kontrol hapıyla onu erittik o süre de asla paket gıda ve şeker hamur tüketmemiştim bi sonrakine gittiğimde milimlik kalmıştı sonrada kayboldu zaten eğer şeker ve hamur çok tüketilirse miyomlar ve kistler olmak üzere büyürler ve çoğalırlar.. milyonların büyüklüğüne ve kötü veya iyi huylu olmasına da bağlı bu benimki iyi huyluydu gitti..

Şaşırdım ameliyattan başka çözüm yok diyorlar miyomlar için, benimde 6 cm kadar miyomum var rahim kasinda ,gebelik denemek istiyorum ya da ameliyat olucam o yuzden şaşırdım.dogum kontrol ilacini ne kadar süre kullandınız?

Çok kullanmadım 1-2 ay kullandım sadece eriyene kadar içtim ben yurt dışındayım bu arada Türkiye’de doktorlar bu durumu böyle değerlendiriyo olabilir her doktor farklı ben sadece tecrübemi paylaşmak istedim inşallah gerek kalmaz

Merhaba kızlar rahim filmi çektirdim az önce.C kollu cihazla anestezisiz çektirdim.10-15 an kadar adet sancısından bir tık fazla bir sancı giriyor ilaç verilince okadar.Dayanılmayacak birşey değil.Azıcık ah dedim tamam bitirip dedi ve bitti.Çok kırarak gitmiştim.Benim gibi korkanlar varsa korkmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…