Adetin 14. 29. gunu yumurtlamak !!!

umutx

Umutsuzluk Ölüler İçindir
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2010
201
4
Kizlar bende 2 seneye yakin bebek istiyorum. Bu ay adetimin 14. Gunu ovulasyon testi yaptim ve pozitif cikti. Dun wc de yumurta aki kivaminda seffaf akinti geldi.. Normalde bu yumurta oldugu zaman olur diye ovulasyon testi yaptim yine pozitif cikti. Yani 29. gunde
!! Adetime bir kac gun var..

Sizce bir ayda farkli zamanlarda yumurta olmasi mumkun mu?:uhm:

Yoksa bur bir hamilelik belirtisi mi??:uhm:

Bir fikri olan var mi,, Yazarsaniz sevinirim..

umutx bende de birkaç defa aynı durum oldu, fakat hamile değildim...Aynı ayda 2 defa yumrutlama olabiliyor, ben 1 defa da doktorla teyit ettim, o günleri değerlendir en iyisi.

ovulasyon testi bende de fazla aldatıcı sonuçlar veriyor. adetimden bir kaç gün önce tekrar yumurtladığım olmuştu. ama burada ovulsyon ile gebelik tespit edenler de oldu. ben evde gebelik testini öneririm.

umutx bende de birkaç defa aynı durum oldu, fakat hamile değildim...Aynı ayda 2 defa yumrutlama olabiliyor, ben 1 defa da doktorla teyit ettim, o günleri değerlendir en iyisi.

Evet canim,, Beni sasirtan adetime bu kadar yakin olmasiydi.. Bu ay 14 gun gec olacagim demektir.. Umarim hamile kalmisimdir, ikisinden birisinde.. Ovulasyon testleri azda olsa gebeligi gosterebiliyormus.. Ama ben yumurtam geldigini dusunuyorum.. Neyse sonucu yazarim..Baskalarina yardimi olur belki..

ovulasyon testi bende de fazla aldatıcı sonuçlar veriyor. adetimden bir kaç gün önce tekrar yumurtladığım olmuştu. ama burada ovulsyon ile gebelik tespit edenler de oldu. ben evde gebelik testini öneririm.

Dr. aradik gebelik olabilir ama yumurtan da gelmis olabilir dedi sekreteri.. Ben yumurtam oldugunu dusunuyorum.. Dedigin gibi internettende baktim ovulasyon testleri gebeligide bazen gosterebiliyormus.. Umarim bu cifte sansi yakalamisimdir.. Bir kac gun sonra gebelik testi yapacagim.. Dayanam o kadar beklemeye..

Eger normal adet döngün 28-32 gün arasi ise 2 durumdan dolayi cift cikabiliyor.

1.gebelik
2. adete yakin ovalusyon testleri cift gösteriyor LH hormonu yumurtaliklar dökülmeye baslayacagi vakit malesef yine cift cizgi cikiyor. Ister her ay adet olmadan 1 gun dene göreceksin hep cizgi ciktigini

Yada

3.adet döngün uzun ve bi daha yumurtluyorsun

Bu arada akintiya adete yakin kafaya takma adet zamanida akinti oluyor.

Insallah allah gonlune gore verir umarim hamilesindir.

Sagol Laubali guzel dileklerin icin. Sabah test yaptim ilk yumurta tutmamis, yani birincinden hamile degilim.. Umarim ikinci tutmustur.. Bu arada bu ay 14 gun gec adet olacagim, tabi hamile kalabilirsem daha iyi olacak.. Adet doneminde normalde akintim olur, ama bu seffaf bir akintiydi... Zaten o yuzden ovulasyon testi yapma geregi duydum. Yoksa bilemezdim, adetimin gec olmasi disinda.. Neyse Allah herkezin gonlundeki hayirli olani versin..

Sevgiler,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…