Adetımı 10 gün gectı

ifsumnadial

Rütbem Yok:)
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
484
11
arkadaslar sürekli yaziyorum adetim gelmedi diye ama bugün tam 10 gün oldu geceli korkmaya basliyorum artik hala adet olmadim ve bu sabah test yaptim negatif cikti gecen haftada yapmistim oda negatif cikti doktora gittim ya adet olacaksin ya hamilesin dedi kücük bir kese gördü ikisindende tik yok ne bebek ne adet sasirdim valla...
karnim ara ara agriyo bicak saplanir gibi tatli bir agri 1 saniye sonra geciyo gögüslerim felaket sistiler kafamdan büyük ben anlamadim gitti hamile degilsemde adet olmak istiyorum artik gercekten hamilelikten vazgectim..:)))böyle olan arkadaslar varmi kizlar yazarsaniz sevirnirim

slm canım kesinlikle bende senin durumundayım ama test yaptırmadım benim bugün 8 gün doldu 1 haftadır regl olmayı bekliyorum tık yok bendede yarın da olmazsam idrar testi yaptıracağım nasıl meraklanmadın test yaptırmadın dediğini duyar gibiyim valla bende bilmiyorum bizde 3 aydır deniyoruz her ay hamileyim sanıyorum sonra hüsran oluyor o yüzden kendimi kaptırmadım bu ay bakalım ama hiç bu kadar gecikmemişti reglim haberleşelimmm:bbo:

umarım ıkınızde hamılesınızdır kızlar.
beklemenın ne kadar kötü oldugunu tahmın edebılıyorum .
bende tıpkı sızın gıbıyım benım de adetım gecelı 16 gun oldu .
bu 16 gun içerısınde ıkı defa test yaptım ancak benımkıde negatif çıktı :KK43:((((((((((
neyapacagımı bılmıyorum hiçbir belırtıde yok :KK43:((

selam kızlar ben aranıza bu ay yeni katıldım...benimde adetim 10 gün geçti hala adet olmadım pcos luydum ama iki aydır düzene girmişti inşallah hamileyimdir... ayrıca geçen hafta iki test yaptım birinde hafif çizgi belirdi, diğerinde de belirdi ama geç belirdi ve sonra silindi kafam çok karışık yarın tekrar yapıcam bizde 1 yıldır umutlanıyoruz eşimle ama hala olmadı... Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah...

arkadaslar sürekli yaziyorum adetim gelmedi diye ama bugün tam 10 gün oldu geceli korkmaya basliyorum artik hala adet olmadim ve bu sabah test yaptim negatif cikti gecen haftada yapmistim oda negatif cikti doktora gittim ya adet olacaksin ya hamilesin dedi kücük bir kese gördü ikisindende tik yok ne bebek ne adet sasirdim valla...
karnim ara ara agriyo bicak saplanir gibi tatli bir agri 1 saniye sonra geciyo gögüslerim felaket sistiler kafamdan büyük ben anlamadim gitti hamile degilsemde adet olmak istiyorum artik gercekten hamilelikten vazgectim..:)))böyle olan arkadaslar varmi kizlar yazarsaniz sevirnirim

aynısını yasıoruz canım bende meraktan ölcem artık benimde adetime 8 gün gecti dün yaptım negatif cıktı ara ara ağrım oluyo ama bişe oldugu yok tuvalete gitmekten helak oldum sürekli kendimi kontrol ediyorum cuma günü dr.a gicecem bakalım bana ne diyecek
ben yumurtalıklarımda kist olmasından çok korkuyorum umarım böyle bişey yoktur

kizlar benim adetim 6 gun gecikince cok uyarici testte cikti, ama en ucuz testte 10.cu gun cikti.yani test aletinden diger test aletine fark olabiliyor...Umarim hamilesinizdir

insallah hamileyizdir kizlar yaaa böyle beklemek insani deli ediyor testlerinde negatif cikmasi cabasi.evet aresim sürekli tuvalet ihtiyaci bendede var bir de akintim cok fazlalasti ama bilmiyorum test sürekli negatif demekki hamile degilim bir nedene bagli gecikme var demekki..herseyin hayirlisi hakkimizda

idrar testi değilde kanda bhcg baktırın kızlar bir an önce
eğer sonuç pozitifse ne güzel ama değilse bir az önce söktürücü kullanın ve rahatlayın
beklemek insanı sinir ediyor çünkü
umarım hepiniz hamilesinizdir.

morelım çok bozuk çok üzgünüm .
dun akşam kanamam oldu :KK43:((((
ne yapacagımı bılmıyorum.azda olsa bi ümidim vardı şimdi oda yok

heavenli üzülme canim 14 gün sonra tekrar denersiniz bu ay olmadiysa birdahaki ay ben kafaya takmiyorum artik benimde bugün adetim gelecek gibi hissediyorum ama napim gelirse gelsin ben suan kendimi biraz kilo vermeye odakladim kilo vericem cocuk yapamadim:))) üzme kendini nasip isi ben 3 senedir evliyim olmadi eltim oldu 1 sene önce gecen ay hamile kalmis kayinvalidemler falan konussada umrumda degil artik baska kafaya takmistim ama napim olmayinca olmuyo iste napalim sende takma kafana...hicbirimiz takmayalim bakin ozaman nasil oluyo...

yok canım ya daha bişi olmadı
sadece kahverengı akıntı geldı o kadar sureklı kontrol edıyorum bişi yok :KK43:(((((((((((((((((((((((((((((((
regl olmadım henüz .
benim için dua et.
ama olucam galıba :KK43:((

ben pek ümitli degılım aslında :KK43:
p.tesi regl olsamda olmasamda doktora gıtmeyı dusunuyorum .
gecen ayda 8 gun gecıkmelı regl olmustum bu ay da boyle oldu.aklımda soru işaretlerı var acaba bı problemmı var neden gec regl oluyorum.
gecen ay doktora gıttım ilk etabta kist varmı dıye dusundum doktor yok oyle bısey hersey normal dedı..
bakalım bu ay ne dıyecek .
ifsumnadial destegın için tsklerrrr :))

merhaba heavenly ben adet olmadan iki uc gun once bitek kahverengi akint gordum ve sonrasi ustune gormeduzensiz adet ama cok miktar kahverengi akinti oldu adetin gelmis mi gecikmis mi senin.. hamile olmayasin sen ..hamileysen yerlesme olabilir daha cok erken donemlerde olabirsin bence bir iki hafta gecsin doktora git insala hamilesindrrrrr

pferd canım benım .
şimdi baktım geldım henuz kanama yok.ara ara kahverengı akıntım oluyooo.
P.tesiye kadar dayanamayacagımı anladım ve hemen
bugun hastaneyle konustum cuma gunune (27 şubat)a gün aldım doktora gıdecem bakalım o ne dıyecek.içimden bi ses hamile degılsın diyoooo :KK43:(((( çünkü hiçbir belırtı yok.ne kasıklarımda agrı,ne göysümde şişme nede başka bişey hiçbi işaret yok........
anlıyacagın morelım çok bozuk sanırım adetlerım duzensızleşmeye başladı :KK43:((((
bekarken boyle sıkıntılarım yoktu :KK43:((

merhabalar :lepi: ben de bu ay tam 23 gün geciktim bikaç kere test yaptım negatif en sonunda hastaneye gittim kan testi yaptırdım o da negatif :kızgın: bugün itibariyle hasta oldum maalesef moralim çok bozuldu kafamçokkarıştı ama ümidimi yitirmiyorum çalışmalara devam inşallah güzel haberlerimizi veririz birbirimize :) hepinize iyi çalışmalar kaydirigubbakcemile

X