adetime son 2 gün kala Meme ucu acısı hamilelik belirtisimi ?

daya25

BİZİ BİZE BIRAKMA RABBİM
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
644
7
kızlar adetime son 2 gün kaldı gerçi umutlanmka ıstemıyorum ama bı yondende aklımdan atamıyorum bu hfta normalde adet olcagım zaman goguslerim ne acır ne ucu bı tuhaf olurdu sımdı son 4 gundur gogus ucum dokunulmayacak derece acıyordu bugun ve dunde ustlerine bile yatamıyorum bilemedim belki vucudum bana bi oyun oynuyodur cunku adet olcak gıbı gene kasıklarım agrıyo ve sankı ha adet oldum olcak gıbı akıntım oluyo ara ara gerci adetıme 2 gun kaldı bıde son 3 gundurde mıdem sabahları bulnaıyo kusucak sekilde değil ama beni rahatsız edici sekılde ve halsizlik oluyrdubunları dusunmek ıcın belki erken ama ya cok merak ediyorum adetlerim duzenlidir az cok fark olsa 1 er gun oynar sımdı kızlar sızlere soruyorum hamile olma ihtimalim varmı varsa idrar testinde cıkarmı ki

Merhaba benim ikinci gebeliğim ve ben ilk bebeğimde hemen anlamıştım. Adetime 4-5 gün kala göğüs uçlarımda karıncalanma, renginin koyulaşması ve en önemlisi hiç gece tuvalete kalkmazken gece tuvalete çıkmaya başlıyorum. İlk gebeliğimde hemen idrar testi yaptım, ama daha adet tarihim geçmemişti, ve idrarda çıkmadı. Ama kan tahlilinde çıktı. Bu bebişimde adet tarihimi 2 gün geçince idrar yaptım, çıktı. Umarım sende bu güzel duyguyu yaşarsın

bırde bu hfta bitmek ibilmeyen ishal sorunu yasıyorum normalde vc ye gidemeyen ben her gün vc lık oldum sanmıyorum ama hadı hayırlısı dıyorum

test yapsana kuzum evde. benim de bat yarın. dün test yaptım 2. çizgi silik çıktı. bende de senin belirtiler var.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…