Adetime 9 gun var kasik ve bel agrisi halsizlik bas agrisi goguslerde halsizlik

ggzzd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2023
72
11
29
22 mayis adet başlangıcım 5 haziran da yumutlama günüm şuan adetime 9 gün var kasık ve bel agrisi halsizlik bas donmesi ve agrisi goguslerde şişme ve hassasiyet akintim da normalde olmuyordu günden güne artıyor
Cocuk için tedavi görüyorum bi önceki ay catlatma ignesi ve duphaston kullandım hala onların etkisi olabilir mi yoksa gebelik mo var yumurtlama agrisi bu kadar uzun sürmez sanırım 3 gündür artarak devam ediyor adet olacakmışım gibi normalde 3 gün önce başlar ağrılarım

Merhaba hemen hemen her belirtiyi ben de yaşıyorum kasık ağrım yok sadece son adet tarihlerimiz aynı çatlatma iğnesinin etkisi adet olunca bitiyor

Merhaba hemen hemen her belirtiyi ben de yaşıyorum kasık ağrım yok sadece son adet tarihlerimiz aynı çatlatma iğnesinin etkisi adet olunca bitiyor
Kasık ağrım o güne göre azalsada bas dönmem halsizlik mide yanması gaz ve sürekli kabız olan biri olarak ishal gibiyim 4 gün kaldı adetime gebe değilimdir gibi geliyor adet oncesiymis gibi gelmeye başladı artık ama inşallah olur da tüp bebeğe gerek kalmaz

Aynı durumdayım üstelik benim de 23 mayıs adet başlangıcım en geç iki gün içinde olmam gerekiyor kasık ağrısı zonklama bel ağrısı halsizlik uyku hepsi var bende de benim 2.5 yaşında bir kızım var plansız bir gebelikte ama istemiyor da değilim bakalım hamile miyiz

Benim de aynı durum biz de başlayacağız tüp bebeğe inşallah gerek kalmaz
Merhaba canım kaç aydır deniyorsunuz inşallah bu ay hayırlı haberi alırsınız bende yaklaşık bir senedir korunmasız ilişki olmasına rağmen gebelik elde edemedim. Sabır edin 9 gün erken bi süre adetin geçmesini bekleyin. İnşallah tüp bebek tedavisine gerek kalmaz. Banada dua edin her ay negatif görmekten yoruldum

Bende çok fazla qkinti yok ama bugün sadece 2 kez çok az kahverengi akıntı geldi camasirima sadece iyice merek ettim ben sende belirtiler ne adetime de artık 2 gün kaldı

Bende çok fazla qkinti yok ama bugün sadece 2 kez çok az kahverengi akıntı geldi camasirima sadece iyice merek ettim ben sende belirtiler ne adetime de artık 2 gün kaldı
Bende ki adet donemimde olmayan belirtiler kasık zonklaması oldu (4 gun once basladı) sonra elektrik carpma etkisi bel bacak agrısı yogun sekılde bunlar bende adet dönemimde olmayan belirtiler. Meme sismesi duygusal gel git zaten her adette oluyor, ama gecmeyen bir agrı günlerdir, akıntı var. 17 si adet gunum yani hala olmadım suan. Erken gebelik testi negatif gorunuyor. Ya hcgm düşük suan ya hamile degılım

Benim de 19 u adet günüm bugün test yaptık belli belirsiz hayalet gibiydi kuruma cizgisi mi acaba diye düşündüm ama aynı testi yumurtlamadan 6. Gunu yaptım hiçbir çizgi bellilik en ufak renk değişikliği yoktu kafam karıştı dün de kahverengi 2 kez 1 er damla leke gelince iyice karıştım

Bende kanama yok hala stres içindeyim. Bence varsa da gec döllenme ondan cıkmıyor suan. Bende 23 ne kdr beklicem kan testi için cok acayip seyler yasıuorum

Bende kanama yok hala stres içindeyim. Bence varsa da gec döllenme ondan cıkmıyor suan. Bende 23 ne kdr beklicem kan testi için cok acayip seyler yasıuorum
Ben dayanamadım bugün 1 tane daha test aldım sabah yapacağım yarın da tatile gideceğiz ona göre yormayayim kendimi diye şimdiye kadar hiç cizgi dahi çıkmıyordu yaptıklarımda bi catlatma ignesi olduğum ay çıktı o da iğne etkisiiymis bu zamana iğne etkisi veya ilac etkisi kalmaz gecen aydı üzerine adet oldum zaten beklemek çok zor sen 23 üne iyi sabredebileceksin bende kalmadı artık kaç aydır cektiklerimden sonra biran önce Allah'm bizlere nasip etsin de beklemekten kurtulalım isteyen herkese nasip eder insallah

İdrar testlerim negatif bugun hem erken hem normal iki kaset test daha yaptım yok. Ama benım hayatımda gecıkmem olmadı, bikere oldu oda planlı gebeliğimdi kızımdan sonra hic yaşamadım.bugun şiddetli agrı yasadım halen sancı içindeym oluyorum gibi gelıuo hicbisi yok. Bence gec döllenme benımki aklım almıyor, belırtıler hersey ılk gebeliğim ile aynı ama testler negatif. Kan testine esim yanasmıyo acele edıyosun diyor. O iğneleri bilmiyorum yan etki olabilir. Adeti düzensiz kisilerin ve ilac vs kullananların işi daha zor

Bende duzensizlik yok adetim gunu gününe oluyor ama amh değerim düşük ama yumurtlamamam var birde rahimde perde ameliyati ve yara dondurma işlemi geçirdim geçen ayda garanti hemen olsun bebek diye iğne oldum yumurta gelişmiş çatlasın diye o ay olmadı iğnenin etkisi de geçti zaten şimdi bakalım artık pazartesiye kadar olmazsam kan vercem bende

Sende de geç dollenme olabilir bekle bi benim de daha yeni çıkıyor tabi gerçekse aletinden kaç gün geçti ona 1 hafta geçtiyse öyle git doktora bi

Ne durumdasın adet oldun mu günlerimiz aynı sayılır seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…