Adetime 10 gün varken test yaptım idrar pozitif kan negatif

ezgi1982910

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2022
4
0
23
Arkadaşlar merhaba uzun zamandır takip ediyorum siteyi ama soruma cevap bulamıyorum daha önce başına gelen gelip te hamile olan var mı eşimle 8 aydır çocuk istiyoruz. Testlerden kafayı yedik artık. Adetime şuan 9 gün var ilk idrarla test yaptım şu early 6 gün önce olanlardan ve pozitif çıktı hemen gidip kanla onaylamak istedim kan 0.100 çıktı. Daha önce başına gelen var mı böyle bir durum ? Teşekkürler şimdiden

Kan için erken
Israr testi de yanılıyor genelde

testin süresinin hiçbi önemi yok kansa sıfır çıktıysa o test maalesef çöp. zaten genelde yanıltıyo. bozuk büyük ihtimalle. birde adete 9gün çok erken zaten

Öncelikle kafayı yiyecek birdurum yok daha erken bazen 1 1.5 senede hamile kalan olabiliyor kafaya takmak hiç iyi birşey değildir bu bile etkiler emin olun. Erken yapmissiniz acele etmeyin ben mesela 8 gün gecikmeyle yaptim pozitif cikti 3 gün sonrada kese görünmüştü 11. Günde yani acele etmeyin ve akışa bırakın keyfini çikarın olur merak etmeyin hiç

Teşekkür ederim desteğiniz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…