Adetime 10 gün var ve pembe bir akıntı var.

Kızlar hala adet olmadım. Bugün çok daha az bir pembelik vardı. Bugün lekelenmenin 4. Günü. Başka aranızda böyle uzun süre yaşayan var mı?

Merhaba kızlar ayrıntılar için şimdiden özür dilerim. 38 yaşındayım ve 4 senedir bebek bekliyoruz. Bir sürü doktora gittik herhangi bir sorun yok normal yoldan olur dediler. Düzenli bir adetim var. Sadece geçen ay (grip olduğum için ilaç kullanmıştım belki o yüzden ) adetim 5 gün gecikti. Hemen sevinip hamile kaldım sanmıştım ama yine hüsran oldu. Kan testi verdiğimde prolaktin hormonu 65 çıktı (bu yüksek bi değer) testere dişli aslan pençesi çayi içmeye başladım ara ara.
Şimdi adetime 10 gün var ve 2 gündür sadece tuvalete gittiğimde akıntı ile birlikte pembe bir karışımda akıntı geliyor. Bu gün dikkatli bakınca normal kan gibi parçalarda gördüm. Ve bir parça gibi yoğun kovmalı koyu pembemsi bir parça düştü (küçük). Yaşım gereği biraz korktum. Kasık ağrımda hafif var. Sizce hamile olabilir miyim? Yerleşme kanaması olur mu? Ya da en kötü senaryoyu düşünmeye başlamaya ve doktora mı gitmeliyim?
Lütfen bir tavsiye… sanırım artık yoruldum… inşallah hayırlısıyla mutlu haberler alırız.(çok hayal kurdum senelerdir çünkü ) :KK43:
Merhaba , adetten önce 12 gün fln benım de 5-6 gün kahve pembe lekeoldu dün test yaptm adete 7 gun kala pozitif. Moralinizi bozmayın ihtimal olabilir inşallah olmuştur.

Merhaba , adetten önce 12 gün fln benım de 5-6 gün kahve pembe lekeoldu dün test yaptm adete 7 gun kala pozitif. Moralinizi bozmayın ihtimal olabilir inşallah olmuştur.
Ayyy inşallah ya valla resmen mesajınız yüzümü güldürdü :) Allah razı olsun inşallah hakkımızda hayırlısı olur Rabbim dualarımızı kabul eder.

Kızlar tekrar tekrar yazıyorum ama akıntım normale döndü, kasıklarım da ağrım var adet olacakmış gibi. Adetime 7 gün var. Bide afedersiniz tuvaletim koyu geliyor. Saçma sapan umut ve bahaneler mi bilmiyorum ama aranızda yaşayan var mı? Hamile olabilir miyim? Bir de yerleşme kanaması hamile olmak demek mi? Yoksa o zaman ilişkiye mi girmek lazım? Kafamda deli sorular.

Kızlar tekrar tekrar yazıyorum ama akıntım normale döndü, kasıklarım da ağrım var adet olacakmış gibi. Adetime 7 gün var. Bide afedersiniz tuvaletim koyu geliyor. Saçma sapan umut ve bahaneler mi bilmiyorum ama aranızda yaşayan var mı? Hamile olabilir miyim? Bir de yerleşme kanaması hamile olmak demek mi? Yoksa o zaman ilişkiye mi girmek lazım? Kafamda deli sorular.
Merhaba yerleşme (implantasyon)kanaması bebeğin yerleşme yolculuğunda her kadında olması şart olmayan,olması da olmaması da normal kabul edilen bir kanama diye biliyorum.Som durumunuz nedir?

Merhaba yerleşme (implantasyon)kanaması bebeğin yerleşme yolculuğunda her kadında olması şart olmayan,olması da olmaması da normal kabul edilen bir kanama diye biliyorum.
şimdi test yaptım bile bile zaten lekelenme olmuştu yine ve negatif çıktı. 🥹 hayırlısı rabbim dileyen herkese gönlüne göre versin inşallah

Son durumunuz nedir regl oldunuzmu
Hala regl olamadım ama her gün minicik özellikle yürüdükten sonra kan geliyor. Doktora gitmiştim kan testi verdi (gebelik olabilir belki sürpriz dedi) ama o da negatif çıktı. Sonra adet söktürücü ilaç verdi. Onu kullanıyorum ama dediğim gibi hala devam ediyor ara kanamalar. Sebepsiz

Benim regl olmama 7 gün var 2 gündür belim ağrıyor şimdide regl olacakmışım gibi sancım var acaba erken gebelik testi yapsam çıkar mı

X