Aile Planlaması adetime 1 hafta var hamile kalirmiyim?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Berna9035

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2011
1.662
1.746
kizlar merhaba yeni evliyim. aslinda cocuk istiyoruz ama borclarimizdan ve ailelerimizin problemlerinden doalyi erteliyoruz. dun korunmadan cinsel iliski yasadik. son adet tarihime gore adetime 7 gun varken iliskiye girmis oldum. hamile kalma olasiligim nedir bildigim kadariyla yumurtlama donemini gecmistim.
2. sorum bu sekilde ertesi gun hamile kalinip kalinmadiginin anlasilmasi mumkunmu

Adet programı kullan. Yumurtlama tarihin gectı ise kalmaya da bilirsin. Bıde kesın kalacaksın diye bırsey yok. Rabbım nasip etti ise kalabilirsin ama etmedi ıse zaten olmaz. O yuzden için rahat olsun. Borc vs düşünme Allah bebegı nasıp ettı ıse riskini da verir. Herkes oyle dıyo ama 1 2 aya bebek oluyo. 1 yıl yapmıcam diyip 1 yıla elinde bebegı olan cok arkadaşım oldu.

kizlar merhaba yeni evliyim. aslinda cocuk istiyoruz ama borclarimizdan ve ailelerimizin problemlerinden doalyi erteliyoruz. dun korunmadan cinsel iliski yasadik. son adet tarihime gore adetime 7 gun varken iliskiye girmis oldum. hamile kalma olasiligim nedir bildigim kadariyla yumurtlama donemini gecmistim.
2. sorum bu sekilde ertesi gun hamile kalinip kalinmadiginin anlasilmasi mumkunmu
Hamile kaldığını da eger döllenme oldu ise kanda cıkıyo diye biliyorum. Ama oyle ıdrar testı ıle hemen cıkmaz. 7 gune hasta olmazsan 😂

Adet programı kullan. Yumurtlama tarihin gectı ise kalmaya da bilirsin. Bıde kesın kalacaksın diye bırsey yok. Rabbım nasip etti ise kalabilirsin ama etmedi ıse zaten olmaz. O yuzden için rahat olsun. Borc vs düşünme Allah bebegı nasıp ettı ıse riskini da verir. Herkes oyle dıyo ama 1 2 aya bebek oluyo. 1 yıl yapmıcam diyip 1 yıla elinde bebegı olan cok arkadaşım oldu.
[/Qcok do

adetnprogramina gore yumurtlamayi gecmis gorunuyorum. haklisin canim aslinda ama ne yazikki maasimizdan elimize 100 tl falan anca kaliyor suan cok zor olur bizim icin yoksa tabiki cok istrim. olursa da aldirmam asla hayirlisi

adetnprogramina gore yumurtlamayi gecmis gorunuyorum. haklisin canim aslinda ama ne yazikki maasimizdan elimize 100 tl falan anca kaliyor suan cok zor olur bizim icin yoksa tabiki cok istrim. olursa da aldirmam asla hayirlisi
Hayırlısı olsun hakkında baya borca gırmıssınız canım. ALLAH kolaylık versin inşallah. Düşük ihtimaldır o zaman ama bellı olmaz. Bekleyelim bakalım. Allah buyuk

Hayırlısı olsun hakkında baya borca gırmıssınız canım. ALLAH kolaylık versin inşallah. Düşük ihtimaldır o zaman ama bellı olmaz. Bekleyelim bakalım. Allah buyuk
amin canim cok sagol desteklerin icin. evet biraz oyle oldu borclar. aileler problem cikarinca tum dugunu tek basimiza yaptik oyuzden boyle oldu😓

amin canim cok sagol desteklerin icin. evet biraz oyle oldu borclar. aileler problem cikarinca tum dugunu tek basimiza yaptik oyuzden boyle oldu😓
Azcık daha uyguna kacsaydınız keske. Evı gecındırmek de zor olur. Hayırlısı olsun hakkınızda canım. Ailelerden kımın tarafı ılımlı ise destek olmaları lazım. Hayırlısı yinede canım

Adet takip programı kullanmaya başladıysan hicbir güne hamile kalamazsın yazmıyor hamile kalma şansı düşük orta yuksek gibi durumlar var .
ALLAH ol dediyse adetine 1 gün kala bile hamile kalabilirsin veya adet bitiminde gelecekse de rizki ile gelecek hakkınız da hayirlisi ne ise o olsun cnm. :KK15: :KK15: :KK15: :KK15:

bazı konuları çok bilip araştırmak ve kafa karıştırmamak da lazım bizler , annelerimiz , ananelerimiz yumurta takibi ile mi dünyaya gelmis herşeyin zamanı var zamanı gelince de durdurmak imkansız :KK68: herşeyin hayırlısı herkes için..

ve bence en şanslılar mi diyim şanssızlar mi diyim ilk geceden hamile kalanlar . Nasıl denk gelmedir yumurtlamaya vs 😎

Ben kaldım canım yumurtanın çatlamasına bağlı

X