adetim gecikti napıcamı bilmiyorum..

my_angel_87

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2012
291
3
dün buraya yazmıştım adteim gecikti diye.bugün kan tahlili yaptırdım negatif çıktı.19 eylülde olmuştum hep 4 gün önceden olurdum hala olmadım.kan tahlili için erken mi tekrardan yaptırmama gerek var mı?niye böyle oldum anlamadım o kadarda korunduk düşünüyorum düşünüyorum riskli bişeyde yok yani prezrvtfle korunmasına rağmen eşim içime bile boşalmadı çok dikkat ediyoruz ama niye oldu anlamadım.bide benim adetlerim çok düzenlidir şimdiye kadar hiç gecikmedi.ilişkiyi bu ay bir kere yaşadık oda adetimden 1 gün önce oldu.napıcam bilmiyorum daha 6 aylık kızım var kafayı yemek üzreyim moralim çok bozuk napıcamm napıcamm beklemekten sıkıldım

ya yokmu cvp yazıcak kimse kafayı yemek üzereyim hiç yokmu böyle bir durum yaşayan

dün buraya yazmıştım adteim gecikti diye.bugün kan tahlili yaptırdım negatif çıktı.19 eylülde olmuştum hep 4 gün önceden olurdum hala olmadım.kan tahlili için erken mi tekrardan yaptırmama gerek var mı?niye böyle oldum anlamadım o kadarda korunduk düşünüyorum düşünüyorum riskli bişeyde yok yani prezrvtfle korunmasına rağmen eşim içime bile boşalmadı çok dikkat ediyoruz ama niye oldu anlamadım.bide benim adetlerim çok düzenlidir şimdiye kadar hiç gecikmedi.ilişkiyi bu ay bir kere yaşadık oda adetimden 1 gün önce oldu.napıcam bilmiyorum daha 6 aylık kızım var kafayı yemek üzreyim moralim çok bozuk napıcamm napıcamm beklemekten sıkıldım

ilk önce allah hayırlısını versin.hemen acele etme istersen biraz daha bekle bazen hava değisimleri bile etkiliyo adeti .kendinden eminsen çok korkma

canım stres yapma hamıleolcagını sanmıyorum mevsımsel deqısıklerden dolayıda gecıkme olabılır bosuna stres yapıp kendını uzme :KK17:

cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim dün adet oldum çok şükür.Allah isteyenlere versin inşallah herhalde mevsimsel değişiklik oldu ilk defa gecikti ama demekki olabiliyormuş..

X