Adetim 4 gün gecikti test 1. Gün negatif

Merhaba Hocam, şöyle ki ben bu gönderiyi daha önce paylaşmıştım. Adet oldum. Bir sonraki ay hamile kaldım. Yani bu ay 6 haftalık ama kahverengi kanamam oldu maalesef bugün
aa hayırlı olsun kanamalarda hemen doktora gitmek en doğruusu ama endişe etmenize gerek yok ilk haftalar tutunma kanamaları olabiliyor sanırım progestanla cözülebilir:)

aa hayırlı olsun kanamalarda hemen doktora gitmek en doğruusu ama endişe etmenize gerek yok ilk haftalar tutunma kanamaları olabiliyor sanırım progestanla cözülebilir:)
Dün acile gittim. Cinsel ilişki kaynaklı olabilir dedi. Ama bu durumdan ziyade, daha üzücü bir durum yaşadım. Tam 6 haftalığım ve kese göründü ama bebek/kalp atışı yok. Beta 30581. Çok üzüldüm

evet kesenin içinde ki bebek için bhcg düşük muhtemelen iki gün sonra tekrar isticektir. lütfen üzülme daha önümüzde zaman durum tersine dönebilir

Allahtan ümit kesilmez dua edeceğim sizin için , umudunuz kaybetmeyin inşallah her şey yoluna girecektir

kalp atışıni duydunuz mu iyisinizdir ins

Son düzenleme:
Yorumları tek tek okuyorum sana yazıcaktım üzerinden çok zaman geçmiş bir gelişme var mı diye ama fotoğrafı gördüm maşallah sübhanallah Rabbim kucağına almayı bizlere de bu sevinçleri nasip etsin inşallah. İlk hamileliğim kısa sürdü o ilk sevinci biliyorum rabbim devamını getirmeyi nasip etsin inşallah

Bende hamile kaldım ama boş gebelik ihtimali çok yüksek. 6+2 de bebeği göremedik. Bir hafta daha bekleyip gidecem kontrole. İnşallah rabbim hepimize sağlıklı gebelik nasip eder

Hayır maalesef kalp atışını duyamadım. Bebeği göremedik. Son olarak pazartesi günü gideceğim eğer bebek oluşmamış ise sanırım düşük olacak
Uzulmeyin 6.haftada ben kese görmüştüm hatta 2 adetti 8. hafta gitmstm bebisleri görmüştüm kalp atisi gormustuk biraz zaman gecmesi gerekebilir

Bende hamile kaldım ama boş gebelik ihtimali çok yüksek. 6+2 de bebeği göremedik. Bir hafta daha bekleyip gidecem kontrole. İnşallah rabbim hepimize sağlıklı gebelik nasip eder
Allah'ın izniyle bebeğin haftasını doldurunca gözükür. Burada çok okudum öyle sorunlarla karşılaşn. Benim de kesem haftama göre küçüktü ama sonradan bununla ilgili sorun olmadı. Kürtaj olmam da bebeğin kalbi durdu diye oldu

Allah’ım size en yakın zamanda müjdeli bir haber nasip eylesin sağlıklı gebeliğiniz olsun inşallah

Ayyy ne güzel umut oldu. Allah’ım size bağışlasın çocuklarınızı
Allah razı olsun sizinde kalbi duyulsub insallah rabbim herseye kadir .Kizim 3.5 yasinda oğlum ölü dogdu 37.haftada aldi dr fazla bekletti beni malesef kakasini yutmuş kalbi durmuştu. atlattim ama o günleri rabbim kimsenin kucagini boş birakmasin evlat acisi vermesin şuanda hic planda olmayan 5 gunluk gecikmem var bekliyorum bakalm insan planlamasada umutlaniyor bebek cok guzel birsey evlât rabbim herkese tatirsin

Haklısınız her anne adayı bu duyguyu yaşamak istiyor. Çok şükür bir kızınız olmuş. Allah size bağışlasın. Darısı bizlere inşallah. Bol bol dua edin nolur. Birilerinin duasında olmak ne güzel. Pazartesi günü tekrar doktora gideceğim

Merhaba nasılsınız çok uzun zaman önce konuştuk biz burda sizde Almanyadaymışsınız ne yaptınız gelişme Varmı
Merhabalar. İyiyim çok şükür siz nasılsınız? Evet uzun zaman oldu görüşmeyeli. En son Aralık ayında yazışmıştık. 9 günlük gecikme ardından adet olmuştum ama Ocak ayında ovulasyon testi kullanarak hamile kaldım. Şu anda 11 haftalık hamileyim. Darısı size inşallah. Çünkü sizde çok istiyordunuz. Hatırlıyorum. Rabbim tez zamanda size de yaşatsın bu duyguyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…