Adetim 4 gün gecikti test 1. Gün negatif

Tüm yorumları okudum çok sevindim Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ben de Frankfurt civarındayım bu kullandığınız testin markası neydi acaba ? Bi süredir deniyoruz aslında doktora da gitmek istedim sorun var mu diye ama yeni hasta kabul etmıyorlar şuan regl günüme 3 gün var hiç regl belirtim yok ama tabi test negatif , umarım tez zamanda sizin gibi güzel haber alırız bizler de

Çok teşekkür ederim. Darısı size olsun inşallah Biz Haiger’deyiz belki biliyorsunuzdur. Test markası ise Femometer diye bir marka 50’li paket almıştım. Amazon’da bulunuyor. Ovulasyon testleri yumurtlama günlerini tespit etmek için çok yararlı.

Aa evet Hemen bakayım teşekkür ederim

Ve baktım meğer teste ne kadar para harcamışım 50 ovulasyon 20 hcg 15 Euro diyor şaka gibi çok teşekkür ediyorum tekrar
Clear blue 2 li hcg yi 14 e , testimde 10 lu ovulasyon testini 18 e almıştım artık almam

Ben İtalya’da iken o clearblue testlerden kullanmıştım ama inanın hiç gerek yok. Bu çok uygun aynen o paketi aldım bende 20 tane de hcg testi veriyordu. Uygulaması da var indirin. Ben o sayede hamile kaldım. Doğru çalıştı. Üstelik adet günü gelmeden test yaptım silik çıktı. Hcg testi bile adet gecikmeden doğru yanıtı verdi.

Muhtemelen bu ay regl olucam clear blue negatif verdi , 2 günüm kalmıştı
Alayım , nasipse bu regl bitişi bununla ovulasyon takibi yapayım uygulamasını da biraz araştırdım siz söyleyince şimdi onu da indireyim

Mrb gecikmemin 2.gunu kan verdim 0.200 çıktı bugün 8.günü evde erken gebelik testi yaptım tek çizgi olmuş olsa silik çizgi çıkardı diye düşünüyorum.belirtim yok hafif kasıklarım da arada batma oluyor göğüslerim de çok az sızlama siz öğrenen kadar evde test yapmış mıydınız acaba belirtileriniz var mıydı
.

merhaba umarım sizin için herşey yolunda gider ben ebeyim hamilelik testleri bugünlerde cok hassas olsada doğru sonuc vermeyebiliyor ve pramens adet öncesi dönemde yasdığınız belirtiler gebeliktede yasanabiilir ama düzenli siklusa sahip iseniz 5. günde yapacagınız idrar testi sonucu soyleyecektır..

merhaba konularla ilgili blogum var ebeyim okuyabilirsiniz ovulasyon tarıhlerini düzenli siklusunuz belirler takvım unutmamak için ayarlanabilir ama vucuduzu o dönem dinlerseniz gerekli tüyoları verecektir

Kesinlikle ovulasyon testini deneyin inşallah hamile kalırsınız bana da yazarsınız

Merhaba Hocam, şöyle ki ben bu gönderiyi daha önce paylaşmıştım. Adet oldum. Bir sonraki ay hamile kaldım. Yani bu ay 6 haftalık ama kahverengi kanamam oldu maalesef bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…