Adetim 4 gün gecikti test 1. Gün negatif

Okuduğuma göre hamilelikte de benzer ağırlar oluyormuş. Ben adet olacağım zaman yoğun bi kasık agrısı yaşarım. Ve göğüs şişkinliği. Ama şu an adet belirtisi yaşamıyorum. Yani hafif kasık batmaları oldu. Göğsümde değişiklik olmadı. Ama yine de tabi çok umutlanmak istemiyorum. Yarın test yapacağım
Zaten belirtiler hep ayni oluyor gebelik ve adet doneminde. Her ay da ayni olmayabiliyor benim bazen hic agrim olmuyor bazen de her yerim agriyor. Degiskenlik gosterebiliyor. Insallah hayirlisi olur

Benim de kasiklarimda bicak batmasi gibi his var 2 haftadir. Ozellikle uzanip yatinca cok canim aciyor benu uyutmuyor cok ihtimal vermiyorum kendimi uzmek istemiyorum ama bekliyorum bir sonuc alirsaniz yazin lutfen :)
İnşallah sizde hamilesinizdir 😍 Eylül ayında ilk kez 6 gün adet gecikmesi yaşadım. Testler negatif çıkınca çok üzülmüştüm. Dediğiniz gibi bende kendimi üzmek istemiyorum ama yarın sabah hayırlısıyla test yapacağım. Mutlaka yazarım. 😘 Dua edin bana 🤲🏼 🙏🏼🌸🌸

Herkese merhabalar

Öncelikle bebek isteyen herkese Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. Benim durumum şu: Son adet tarihim 16 Kasım. Adet günlerim çok düzenlidir. Bu ay 4 gün gecikti. Test yapmayacağıma söz veriyorum ama işte beni anlıyorsunuz, bir umut deyip yaptım ilk 1. Gün. Negatif çıktı. Ama adet olmadan 1 hafta önce bile göğüslerim şişer karnım ağrır. Ama bu ay hafif kasık ağrıları dışında göğüs ağrısı falan yok. İlginçtir ki rahim içinde kasılmalar hissediyorum. İlk defa böyle değişik bir bacak arasında ağrı gibi bir şey. Bunu yaşayan hiç oldu mu? Testi tekrarlamalı mıyım? Yoksa hamile olsaydım hemen ilk günden belli olur muydu? Bir şey daha, ben italya’dayım ve kan verme durumum hemen çok zor. Emin olduktan sonra gitmek icap edecek.

Bizde Hessen, Haiger’deyiz belki biliyorsunuzdur 😊 Frankfurt bilinen bir yer diye söyledim. Evet haklısınız ❤️ Tüm cesaretimi toplayıp yarın sabah test yapacağım inşallah pozitiftir. Allah’ım size de güzel haberler almayı nasip etsin. Kalpten diliyorum 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Aynen evet :) ayy hadi inşallah canım yaptın mı pekiiiii ?? çok heyecanlııııı cıldırcam🤣♥️🙏🏼☘️ banada dua et kız okadar istiyoruz ki eşim kız babası olmak istiyor 🥹 adını bile hazırlamış 3 yıldır bekliyoruz Allahım sen istiyenlerin yüzüne gül ya rabbim kimsenin kucağını boş bırakma 🙏🏼🙏🏼☘️

Aynen evet :) ayy hadi inşallah canım yaptın mı pekiiiii ?? çok heyecanlııııı cıldırcam🤣♥️🙏🏼☘️ banada dua et kız okadar istiyoruz ki eşim kız babası olmak istiyor 🥹 adını bile hazırlamış 3 yıldır bekliyoruz Allahım sen istiyenlerin yüzüne gül ya rabbim kimsenin kucağını boş bırakma 🙏🏼🙏🏼☘️
Allah’ım nasip etsin size hayırlısıyla bir kız bebek 😍😍 Canım ben bu sabah erken gebelik testi yaptım. Bu çizgili falan değil. Dijital. Direk hamile değil çıktı. Demek ki hamile değilim. Ama hala adet sancım yok. Sanırım artık hamile olmadığıma inanmam gerekiyor.

Allah’ım nasip etsin size hayırlısıyla bir kız bebek 😍😍 Canım ben bu sabah erken gebelik testi yaptım. Bu çizgili falan değil. Dijital. Direk hamile değil çıktı. Demek ki hamile değilim. Ama hala adet sancım yok. Sanırım artık hamile olmadığıma inanmam gerekiyor.
ya öylemi keşke doktora gitsen ? Kist olabilir gebelik olmadığına eminsen canım umudunu kesme yinede🙏🏼☘️

ya öylemi keşke doktora gitsen ? Kist olabilir gebelik olmadığına eminsen canım umudunu kesme yinede🙏🏼☘️
Gebelik değil bence olsa mutlaka clearblue gibi bir testte çıkardı. Çok düzenlidir adetlerim ama bu ay belki stres kaynaklı uzadı. Almanya’ya geçer geçmez bir doktora görüneceğim 😊 Allah büyük, olur yine.

Gebelik değil bence olsa mutlaka clearblue gibi bir testte çıkardı. Çok düzenlidir adetlerim ama bu ay belki stres kaynaklı uzadı. Almanya’ya geçer geçmez bir doktora görüneceğim 😊 Allah büyük, olur yine.
Clearblue gibi test beni hamile gösterdi ama değildim dünyam başıma yıkıldı doktora gittim yoktu ...belkide kimyasaldı cünkü klomen almıştım clearblue diye güvenme canım 🥹 olabilir canım stress filan etkiler tabi ki

Clearblue gibi test beni hamile gösterdi ama değildim dünyam başıma yıkıldı doktora gittim yoktu ...belkide kimyasaldı cünkü klomen almıştım clearblue diye güvenme canım 🥹 olabilir canım stress filan etkiler tabi ki
Ya ciddi misiniz... çok üzüldüm. Birde iyi marka diye satılıyor! Hala adet olmadım bu arada. Muhtemelen stres kaynaklı ya da farklı bi rahatsızlık olabilir. En yakın zamanda doktora gideceğim inşallah. Acaba bir gün hamile olduğumuzu yazar mıyız bizde 😌 görür müyüz o günleri 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Çok dua ediyorum ❤️

Ya ciddi misiniz... çok üzüldüm. Birde iyi marka diye satılıyor! Hala adet olmadım bu arada. Muhtemelen stres kaynaklı ya da farklı bi rahatsızlık olabilir. En yakın zamanda doktora gideceğim inşallah. Acaba bir gün hamile olduğumuzu yazar mıyız bizde 😌 görür müyüz o günleri 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Çok dua ediyorum ❤️
:) sorma bende öyle bir tecrübe edindim .. cok kafaya taktığın için adet olamıyor olabilirsin hiç ağrın sızın yok mu? Bencede doktor kontrol ihmal etme .. ben eminim bir gün yazıcaz buraya☘️🙏🏼♥️ içini ferah tut

:) sorma bende öyle bir tecrübe edindim .. cok kafaya taktığın için adet olamıyor olabilirsin hiç ağrın sızın yok mu? Bencede doktor kontrol ihmal etme .. ben eminim bir gün yazıcaz buraya☘️🙏🏼♥️ içini ferah tut
29 yaşındayım ilk kez bu kadar bir gecikme yaşıyorum. Bence aşırı bebek istediğim için psikolojik olarak olmuyorum belki de dediğiniz gibi 😊 Hiç ağrı yok, adet sancılarım çok şiddetli geçer. Hastanelik olduğumu bilirim. Ama bu ay tık yok. Hayırlısı diyelim artık takmamaya çalışacam 🙏🏼🙏🏼❤️

X