Adetim 4 gün gecikti..Hamile olabilir miyim? Testi kaç gün sonra yapmalıyım?

gamzegvn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2011
3
0
ben 19 yasındayım.. erkek arkadaşımla birlikte olduk ama içime bşalmadı.. adetim üç gün gecikti 11 nisanda adet görmem gerekiyordu.. tam yumurtlama dönemimde birlikte olmuşuz.. ben şimdi çok korkuyorum.. gebelik testi aldım sabah yapıcam ama ne kadar gecmesi gerekiyo adet gününün.. yani sabah 4.günüm olucak işte doğru sonuç verir mi. hastaneye gidemiyorum tanıdık falan çıkar diye.. bide sağlık karnesine işlerse ailemin duymasından çekiniyorum :S karnımda cok hafif sancılar var göğüslerim çok acıyo .. yardım edin bana :KK43::KK59:

ben 19 yasındayım.. erkek arkadaşımla birlikte olduk ama içime bşalmadı.. adetim üç gün gecikti 11 nisanda adet görmem gerekiyordu.. tam yumurtlama dönemimde birlikte olmuşuz.. ben şimdi çok korkuyorum.. gebelik testi aldım sabah yapıcam ama ne kadar gecmesi gerekiyo adet gününün.. yani sabah 4.günüm olucak işte doğru sonuç verir mi. hastaneye gidemiyorum tanıdık falan çıkar diye.. bide sağlık karnesine işlerse ailemin duymasından çekiniyorum :S karnımda cok hafif sancılar var göğüslerim çok acıyo .. yardım edin bana :KK43::KK59:[/QUOTEaha

ah be guzelim.. özel hastaneye gitmen lasım eger duyulmamasını istiosan.. yarın yapcagın teste cıkar eger 4 gun gecmisse.. inş deilsindir...

4 gun gectiyse sabah idrarini beklemen sart degil. Gun icinde de yapsan cikar. Devlet hastanesine de gitsen aslinda resitsin ve hasta-doktor mahremiyeti diye birsey var, kimseye soylememeleri gerekiyor. Ama kucuk bir yerse tabii duyulabilir. Insallah degilsindir. Ama oyleysen lutfen mantikli hareket etmeye calis. Burada seni yargilamaya calisacak degiliz asla. Ama mutlaka bir buyugunle paylas, ogretmenin, rehber hocan, annen. Haberlerde duydugumuz cok uzucu seyler oluyor, oyle olmasin insallah. Degilsen de lutfen bundan sonra ya bekleme yolunu sec ya da tedbirini al. Daha cok gencsin ve onunde cok guzel bir hayat var insallah.

teşekkür ederim haklısınız. negatif cıktı ama emin olamıyorum yine ypıcamm yada kan testi yaptırıcam..

X