adetim 35. gununde ne zaman test yapmaliyim?

news

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2012
21
0
arkadaslar merhaba.ben en son 13 subatta adet oldum bugunv35. gun hala adet olmadim sizce be zaman idrar testi yapmaliyim negatif i gormek beni uzer bebegimin olmasini cok istiyorum normalde nisanin ilk haftasina kadar beklemeyi dusunuyordum test icin benim gecikebiliyor adetlerim ama cok sabirsizlaniyorum.belirtilerde var gibi akintim cok mesela gecen hafta icim bulaniyordu yiyeceklerxen tiksiniyordum o bu hafta yok ama akntim var hala yada belki hepsi psikolojik

bildiğim kadarıyla gebelik testleri ilişkiden 2 hafta sonra yapılıyor canım ama belki doktoruna veya bir yakınına danışabilirsin

bildiğim kadarıyla gebelik testleri ilişkiden 2 hafta sonra yapılıyor canım ama belki doktoruna veya bir yakınına danışabilirsin

internetten okudum adet gecikmesinden 10 gun sonra falan yapin yaziliyor ama tecrubeli arkadaslara danismak istedim off bir heyecan bir umut bir umytsuzluk butun duygularim sapittti :))

az önce test yaptım negatif çıktı çok mutsuzum hepsi hayalimde yarattığım belirtilermiş

reglinin üzerinden epey bir geçmiş.birde kanda baktır.ordanda bir sey cıkmasa bir muayene ol
sonucda reglinin günü geçmiş...
gebelik yok ise başka bir durum olabilir...

dur bi bakalım hayırlısı bu ay mevsim geçişlerindebn dolayı adet döngümüzde hep bi anormalliklik oluoyo oda bizi ümitlendriyor 10 günü bekle bakalım hayırlısı

Benimde geçen ay 6 gün gecikmem oldu tabi sonu hüsrandı:KK43:(( çok üzüldüm ama yapacak birşey yok..regl olduğunda 3. Günü doktora gidip bi test yaptır dr ile görüş

reglinin üzerinden epey bir geçmiş.birde kanda baktır.ordanda bir sey cıkmasa bir muayene ol
sonucda reglinin günü geçmiş...
gebelik yok ise başka bir durum olabilir...

benim adet dongum bu sekildw 13 subattan obce e 26 atalijta olmustum 2 aydirda foktor kontrikundeyim

cevap yazan herkese cok tesekkur ederimm moral oluyosunuz insa.a.telfondan baglandigim icin yazim hatasi oldu ozur dilerim.adet dongum 28 degil 35 civari 13 subatta oldum en son ondan onceki adetim 26 aralikti zaten doktor kontrolunfeyiz 2 aydir klomen yedavisi uygulaniyor doktorum ekta.da bisey gorup belki supriz olabilir dedigi icin farkinda olmadan bayagi umutlanmisim simdi boyle moralim bozuk oturuyorum iste

cnm benım adetim 2 gün geçince negatif çıkmıştı test ama 5. gün gecikmede testi tekrarladım pozitifi görmüştüm. eğer adet olmazsan 1 hafta gecikmeden sonra doktora git hcg baktır

arkadaşlar bişey sorucam benim kullandığım ilaç falan yok hani herhangi bir çatlatma iğnesi falan ve
adetim 10 gün gecikti testlerin hepsi pozitif 5-6 tane yaptım 2 şer gün arayla ama ikinci çizgileri hep silik hala koyulaşmadı
bunun nedeni nedir acaba dr. randevum da cumartesi günü ama merak ettim bilenler varsa cevaplarsa sevinirim

cnm benım adetim 2 gün geçince negatif çıkmıştı test ama 5. gün gecikmede testi tekrarladım pozitifi görmüştüm. eğer adet olmazsan 1 hafta gecikmeden sonra doktora git hcg baktır

ve artik bide herkes cocuk diyor bizde ugrastigimizi kimseye soylemedik boyle ustumde cok baski varmis gibi hissediyorum ne olur dua efinde hamile kalayim cok istiyorum bebekk.birde bu gecikme olayi nasil benim sence ne zaman yapayim tekrar test

çok üzüldüm canım umarım en yakın zamanda mutlu bir haber alırsın:KK43:(

X