Adetim 2 gün geçti hiç belirtim yok yardımlarınıza ihtiyacım var

Cnarrr3525

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2020
935
255
25
Kızlar merhaba ben 2 yıldır hamile kalmaya çalışan biriyim. Bu ay en son 3 ekimde regli oldum reglim 2 gün geçiyor, normalde adet olmadan 1 hafta öbceden göğüslerim şişerdi başım ağırırdı ama bu ay hiç belirtim olmayınca acaba dedim tek farkım sürekli yeme isteği normalde tatlı pek sevmeyen ben bir paket tatlı bisküvi bitirdim. Dün gece de 2 saat süren bi diş ağrım olduu ki nornalde asla diş ağrısı çekmeyen biriyim sizce ihtimal varmıdır deneyimlerinizi paylaşırsanız bize yardımcı olmuş olursunuz şimdiden teşekkür ediyorumm❤

Merhaba canım öncelikle kısa sürede inşallah güzel haber alırsın. Erken gebelik testinde öğrenebilirsin. Ben o şekilde öğrendim adet olacağım gün silik çizgi cıkmıştı. Ben de hiç bir belirti yoktu,Evet ben hamileyim diyeceğim. İnşallah gebelik vardır

İnşalllah, Allah razı olsun canım eşimi beklicem oda yetişirse alabilir ve yeni farlettim idrarda afedersin köpürme oldu bildiğin kocaman baloncu şeklinde

Eğer adet döngün düzenliyse biraz daha bekle testte hemen çıkmayabilir. İstersen kan testi yap rabbim gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…