Adetim 14 gün gecikti testler negatif hamile olabilir miyim

bence lekelenmeden sonra birkaç gün bekleyip test verin, o kadar araştırmalarımda hep yanlış zamanda test yaptığımız için sonuçların negatif çıktığını gördüm. bende tedavi görüyorum şuan ilaçlarım bitti adet olmam gerekirken bugün 2.günüm adet olmadım sabırsızlanıyorum test yapmak için ama negatif çıkacağını bildiğimden bekliyorum. çünkü varsa da çok erken yoksa da adeti bekleyeyim diye bir düşünce içerisindeyim. ya hava değişimlerinden dolayı bir düzensizlik ya da dediğim gibi ben en azından lekenmeden sonra 5 gün beklemenizi öneririm kan testi için tabi o arada adet olmazsanız.

Teşekkür ediyorum 14 gün geçince ihtimal vermemiştim.Bugün hatta lekelenmeyi saymazsak 16.gün.Bende pazartesiye kadar bekleyip tekrar bir test vermeyi düşünüyorum.Hiç adet düzensizliği yaşamayınca bende şaşırdım.

Merhaba regl oldum test vermeden siz ne yaptınız
Hayırlısı olsun inşaallah en kısa sürede güzel hber alırsınızBen henüz olmadım.2-3 gün peçteye leke geldi devamı yok.Ama karnım arada 2-3 dk ağrıyor sonra gidiyor.Yarın bir idrar testi daha yapmayı düşünüyorum

Ben bugün adet oldum kızlar İsteyen herkese Allah’ım nasip etsin sağlıkla.

Merhaba ilk defa adetim 17 gün gecti dün lan testi verdim 0.47 cıktı negatif sonuc moralim bozuldu neden adet gecilti acaba

Merhaba ilk defa adetim 17 gün gecti dün lan testi verdim 0.47 cıktı negatif sonuc moralim bozuldu neden adet gecilti acaba
Bir çok sebebi oluyor.Bir kadın doğum uzmanına gidip muayene olmanız en sağlıklısı olacaktır.Ben o ay içinde yeni gittiğim ve hiçbir sıkıntı ollmadığını bildiğim için gitmemiştim.İlk defa bendede gecikme oldu 1/2 gün dışında hiç gecikmezdi.Ama ilk korunmasız ilişkimizdi.Sanırım rahim hazırlık yaptı diye düşünüyorum.Genelde öyle yazmışlar çünkü.Bakalım adetim bitmek üzere normalden uzun sürdü.Bu ay kısmetse gelir bebişimiz.Sizin içinde dua edeceğim

teşekkür ederim bugun 24 gun oldu adet olmadim bir kac gun daha bekleyip oyle giderim doktora sizin hamilelik belli oldumu

Ben hamile değilim adet oldum 18 gün gecikmenin sonunda bugün temizleneceğim üç hafta sonra da gebeliğim belli olur
insallah rabbim isteyen herkese nasip etsin teslerde de cikmayinca insan ister istemez strese giriyor bugun yine trst aldim cikmadi adet olsam da rahat nefes alsam

İyi akşamlar kızlar ben 23 ekimde adet oldum normalda 1 hafta olurdum ama 4 gün sürdü bitdi kasımın 23 de adet olmam lazımdı bugün 13 gün geçdi hala hiç bişey yok sadece 19 kasımda az damla kahveyle penbe bişey oldu bitdi 25 kasımda kan tesi verdim negatif çıkdı 4 aralıkda bir daha verdim dün sonuç yine negatif çıkdı ama ara sıra kasık ağrılarım oluyor sanki adet olucam belimde ağrılar oluyor göğüslerim şiş kaset testde silik çızgi çıkıyo kande negatif

Eklentiler

• IMG_5313.jpeg
    57,7 KB · Görüntüleme: 224

Merhaba ne oldu sonuç hamile misiniz ?

merhabalar, sonucu merak ettim de , inşallah hamilesinizdir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…