Adetim 14 gün gecikti testler negatif hamile olabilir miyim

tusemelif

Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2023
151
118
24
Herkese merhaba son adet tarihimin ilk günü 10 ekim.Adetlerim muntazam düzenlidir maşallah.Bu ayın 9 unda yani 9 kasımda adetimi bekliyordum.Lâkin olmadım.Aradan 12 gün geçti.Bu 12 gün içinde 5 idrar testi yaptım ve negatif.12.gün kan verdim.Bugün 14.gün ve sonuc geldi 0.2 yani negatif.Dün akşam karnımda kasılmalar oldu afedersiniz kahverengimsi bir leke geldi peçeteye.Bende adet oldum sonunda dedim fakat arkasından hiçbirşey gelmedi.Sadece leke, kan bile yok.Normalde adet öncesi aşırı ağrı çekerim fakat bu sefer öyle birşey de yok.Eşimle ilk defa bu ay yumurtlama dönemi dışında korunmadık.Geç döllenme olabilir mi diye düşünüyorum ama pozitif çıkmaz mıydı?Buna benzer durum yaşayan varsa lütfen yardımcı olabilir miŞöyle de bir dipnot geçmek istiyorum 1 kasımda kadın doğuma yıllık muayenemi olmak için gitmiştim.Yumurtlama dönemim geçmesine rağmen doktorum bu aralar ilişki olursa çocuk olabilir dedi.Bizde artık olsa da olur hazırız dediğimiz için korunmadık.

Ayni durum bende de var 10 gün gecikti ilk testi bir hafta önce yapmıştım 1 saat önce yine yaptım tek çizgi ve yumurtlama döneme dehşet ağrım oldu 2 kere doktora gitmiştim yumurtlama ağrısı demişti şu an henüz doktora gitmedim.

Kan testi verdiniz mi

Kan testi verdiniz mi
28. Günde kan testi verdim benim de 0.2 oldu. Aslında çok saçma hareket ettim hastalık tarihim gelmeden kan testi verdim 0.2 sonra evde 2 kez yaptım test yine de çıkmadı. Etrafımdakiler çok erken kan testi verdiğimi söyledi. Herkes de bir şey söylüyor ne yapsam bilemedim. Siz ne yapmayı düşünüyorsunuz

Eğer adetleriniz normalde düzenliyse bir kan testi daha verin bence.Bende şuanlık bekleyeceğim adetim gelir diye.Belki sökülemiyorumdur diye düşünüyorum.Eğer pazartesiye kadar olmazsam yine bir kan testi vermeyi düşünüyorum Hamilelik bekliyor muydunuz bu arada

Biz ilk defa bu ay korunmadik bekliyorduk ama bugün yaptığım idrarda tek çizgi olunca ümidimi yitirmistim ama şimdi karar verdim bu akşam bir kan testi daha vereceğim

Bende aynı durumdayım bugün 12. Gün gecikmemin adet olmam gereken gün sadece 2 damla kanamanın oldu daha olmadı 1 hafta önce kan negatif çıktı idrar testleri de negatif çıkıyor umarım güzel haberlerle karşılaşırız:)

Son ilişki tarihinizi hatırlıyor musunuz ? Bazen geç yumurtlama olabiliyor ben kürtaj sonrası çok dengesiz oluyorum adetimi geçen ay 16. Gün yumurtlama görmüşken bu ay 23. Gün gördüm mesela döngünün 34. Günündeyim şu an gebelik yoksa da adetim gecikecek muhtemelen çünkü yumurtlamadan iki hafta sonra adet görülüyor. Eğer son ilişki tarihinizi hatırlıyorsanız ona göre hesaplama yapabilirsiniz. Anladığım kadarıyla sizde de geç yumurtlama olmuş.

Normalde düzenli miydi adetleriniz bence kan testini yenileyin.:)

Beklediğim adet tarhinden öncesini soruyorsunuz değil mi?beklediğim tarihten 2 gün evvel olmuştu sanırım.Yani yaklaşık 15-16 gün önce.Dün akşam leke geldi peçeteye bugünde geldi ama hâla kan gelmedi.Oldum mu olmadım mı anlamıyorum.Biraz da karın ağrım var çok hafif sanırım yarın olacağım kısmet

15-16 gün ise şu ana kadar her testte çıkmış olması lazımdı. Belki de adetiniz sökülmeye çalışıyordur.

20gun olursa yine kan negatifse hamile olmadiginiz kesinleşicek hormonlariniz karişmiş ola bilir benimde öyle olmuştu.Jinekologa gorunseniz iyi olur.

20gun olursa yine kan negatifse hamile olmadiginiz kesinleşicek hormonlariniz karişmiş ola bilir benimde öyle olmuştu.Jinekologa gorunseniz iyi olur.
Teşekkür ederim yeni gittiğim içni bir daha gitme düşüncem yok açıkçası çünkü hç bir sıkıntı yoktu.Belki de rahim kendini hazırlıyodur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…